Пан Пантеліс Бумбурас вручив подарунки дітям із грецьких сіл у зоні Операції Об’єднаних сил на сході України

1471 дітей з одинадцяти грецьких сіл Приазов’я – на Сході України – з нетерпінням чекали на свої різдвяні подарунки, які цього року вручив Благодійний Фонд Пантеліса Бумбураса.
Ця акція вже давно стала традицією. У більшості цих шкіл грецька мова викладається як друга іноземна – не тільки для дітей грецької громади, а й для українців, які не мають грецького коріння.
Деякі з цих сіл розташовані в безпосередній близькості від лінії зіткнення української армії та гібридних російських військ. Діти першого та другого класу народилися з початку війни, і єдина реальність, яку вони знали – це суворі будні війни та постійна загроза життю.
На стінах шкіл поруч із плакатами щасливих дітей та географічними атласами є інструкції на випадок бомбардування, а також про те, як розрізняти міни. Саме з цієї причини і через нову загрозу ескалації українсько-російського конфлікту в цьому районі такі дії мають особливе значення для дітей.
Пан Пантеліс Бумбурас, бізнесмен, меценат та Почесний Консул Греції в Україні, цього року особисто доставив подарунки до деяких сіл. Діти зустріли його традиційним хлібом із сіллю, танцями та піснями Греції та приазовських греків.
Пан Бумбурас підкреслив, що він продовжить акції на підтримку приазовських греків і особливо дітей, спрямованих насамперед на посилене вивчення грецької мови, а також інші благодійні акції.
“Дуже зворушливо, що багато хто з цих людей любить Грецію, навіть не дивлячись на що ніколи її не бачили. Я зроблю все, що в моїх силах, не тільки для того, щоб допомогти їм, а й для того, щоб про них пам’ятали в Греції», – зазначив П.В. Бумбурас.
Серед заходів, які організовані з ініціативи Фонду Бумбурасу у Приазов’ї, – створення Грецької площі у Маріуполі, яка була повністю реконструйована за кошти пана Пантеліса Бумбураса та перейменована на «Грецьку» у рамках угоди Благодійного Фонду Бумбурасу та мерії Маріуполя.
Пресслужба БО “Фонд Бумбураса”.