У Греції презентували переклад роману Володимира Даниленка про Сікорського

У приміщенні Всегрецької спілки письменників в Афінах відбулася презентація перекладу роману Володимира Даниленка «Капелюх Сікорського» на новогрецьку мову, який здійснила Оксана Терещенко. Про це повідомило Посольство України у Грецькій Республіці: 

“4 грудня 2021 року Надзвичайний і Повноважний Посол України Сергій Шутенко взяв участь у презентації перекладу Оксани Терещенко роману Володимира Даниленка «Капелюх Сікорського» на новогрецьку мову, що відбулася у приміщенні Всегрецької спілки письменників.

«Легендарна постать Ігоря Сікорського залишається, на жаль, маловідомою поза межами України. Але сьогодні завдяки роману Володимира Даниленка в перекладі Оксани Терещенко «Капелюх Сікорського» маємо змогу представити широкому загалу грецьких читачів історію про видатного українського авіаконструктора», – зазначив Посол України Сергій Шутенко.

«Капелюх Сікорського», багатий достовірними фактами роман, що розкриває життя видатного діяча та окреслює минулу епоху, — неймовірна історія кохання, яка переросла в пристрасть до літакобудування.”