Перестало битися серце президента Асоціації випускників школи ім. Зосима Атанасіоса Далласа

Рада Федерації грецьких товариств України висловлює глибоку скорботу з приводу передчасної втрати президента Асоціації випускників школи ім. Зосима Атанасіоса Далласа. Атанасіос Даллас помер у віці 76 років.

Сакіс, як він любив, щоб його називали, був президентом Асоціації з 1994 по 2002 рік і з 2015 року до сьогодні. Усі ці роки він з вірою та самовідданістю боровся за досягнення цілей Асоціації, багато з яких мали позитивний результат, наприклад, визначення Зосимівської школи як Зразкової середньої школи. Любов до свого коріння, бажання, бачити поширення новогрецької мови у світі пан Даллас засвідчував конкретним прикладом, підтримуючи, як меценат, розвиток грецької освіти, науки та культури в Україні.

Для багатьох наших шкіл, у яких викладається новогрецька мова, Покійний був серед найповажніших благодійників. Відходить від нас іще один світлий представник того великого покоління греків, яке, всупереч національним кордонам і постійним труднощам, віддано змагалося за гідність особи та спільноти, будуючи глобальний грецький світ і виховуючи наше покоління на підставі грецьких духовних цінностей та вічних вартостей. Смерть А.Далласа є великою втратою для усієї грецької діаспори України, якій пан Даллас допомагав протягом багатьох років, для всіх, хто знав, любив, цінував і поважав цю інтелігентну людину. Поділяючи смуток з родиною Асоціації випускників школи ім. Зосима та близькими пана Далласа, низько схиляємо голову перед його відходом у вічність та висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким і колегам.