Перестало битися серце експрезидента Греції Каролоса Папуляса

Рада Федерації грецьких товариств України висловлює співчуття з приводу смерті експрезидента Греції, видатного державного діяча пана Каролоса Папуляса.

Сьогодні ми втратили одного з лідерів, які рухали грецький світ у бік кращих змін. Усе своє життя Каролос Папуляс присвятив захисту національних інтересів Греції. Пан Папуляс  завжди вірив у сильну, міцну державу Грецію і своєю наполегливою працею допомагав її розбудовувати.

Для греків України, для грецької світової спільноти Каролос Папуляс – яскравий зразок того, як бути гуманістом, і не лише за своєю сутністю, а й за практичними діяннями. Безперечно, що ця людина входила до когорти славних гуманістів і великих європейців, завдячуючи яким світ живе, розвивається і удосконалюється.

Справжній державник. Уособлення цілої епохи. До останнього стояв на захисті інтересів Греції. Пан Папуляс був вірним другом України і греків України. Завжди бачив Україну як складову частину європейської спільноти. Всіляко підтримував діяльність Федерації грецьких товариств України.

У зв’язку із сумною звісткою про відхід у вічність визначного грецького політичного діяча, людини, яка докладала усіх зусиль для розвитку Республіки Греції Рада Федерації грецьких товариств України висловлює глибокі співчуття родині, всім рідним та близьким. Пан Папуляс назавжди в історії греків України, в наших з вами серцях та пам‘яті.

Світла пам‘ять Вам, Президенте!