П.Бумбурас у Білому домі на святкуванні 25 березня

ПАНТЕЛЕЙМОН БУМБУРАС В БІЛОМУ ДОМІ: ЗА ЗАПРОШЕННЯМ ДОНАЛЬДА ТРАМПА

 

У Білий дім на щорічне святкування 25 березня, що відзначається усіма греками діаспори, був запрошений пан Пантеліс Бумбурас, голова БО «Фонд Бумбураса» – одеський підприємець грецького походження та Почесний консул Криму, у супроводі свого сина Василіса. У присутності відомих діячів діаспори за кордоном, а також представників нашої країни, як у політичній, так і в діловій сферах, президент Трамп у своїй промові з особливим теплом висловлювався про Грецію, її історію, культуру, а перш за все про тих, хто об’єднує дві країни. “Спільні культурні цінності є основою, завдяки якій Сполучені Штати та Греція протистоять будь-яким викликам, що можуть виникнути в майбутньому”, – заявив Дональд Трамп, і завершив побажавши “Нехай Господь благословить греків».

Також, за декілька днів раніше, пан Бумбурас був запрошений на щорічний прийом Старця-Архієпископа Американського Димитрія, на який також були запрошені найвпливовіші представники ділових, громадських та політичних кіл Америки. Двадцять греків, американців та громадян штатів грецького походження, включаючи Міністра торговельного судноплавства і острівної політики Греції Панайотіса Курубліса, Заступника міністра закордонних справ Сполучених Штатів пана Коєна, посла Греції в Вашингтоні пана Лалакоса Хрістоса, представника посольства Кіпру та Президента компании «Manatos & Manatos», були присутні на вечері.
Мер Нью-Йорку Білл де Блазіо та перша леді Чірлейн МакКрей організували свято на честь 25 березня в особняку «Gracie Mansion» у Мангеттені та запросили ряд відомих греків та американців.

З нагоди візиту до Америки пан Бумбурас зміг у супроводі своєї родини не тільки навідатись до Нью-Йорку але й провести там низку важливих зустрічей.
Старець-Архієпископ Американський Димитрій зустрівся з Пантелісом Бумбурасом та його сином Спіросом у штаб-квартирі Американської Архієпископії у Нью-Йорку. Зустріч відбулася в дуже дружній атмосфері, під час якої відомий підприємець мав можливість обговорити з Владикою події в Україні та Греції як на діловому, так і на політично-економічному рівнях.

Незабаром вони увійшли до каплиці Архиєпархії, де Владика показав їм кілька об’єктів, які залишились від церкви Святого Миколая, що були зруйновані під час теракту 11 вересня в «Ground Zero».
Також відбулася зустріч з отцем Александросом Карлутсосом, який мав можливість поділитися з паном Бумбурасом та його сином Василісом певними подробицями про життя та діяльність грецької православної архиєпархії Америки та грецько-американської діаспори.
Особливу увагу було приділено темі реставрації церкви Святого Миколая на території Всесвітнього торгового центру у Нью-Йорку та її важливості для православ’я та еллінізму.
Пантеліс Бумбурас також провів ряд ділових зустрічей, де обговорив свій інтерес щодо інвестицій в Америку. Джон Катсіматідіс, найбагатіший американець грецького походження із Нью-Йорку та один з найуспішніших підприємців у світі, запросив до свого офісу пана Бумбураса у супроводі сина Василіоса, а також менеджера зі зв’язків з громадськістю Фонду Бумбураса пані Магду Тценку та Яніса Хорозоглу.

Президент Федерації грецьких товариств пан Петрос Галатулас запросив пана Бумбураса до свого офісу. Вони обговорили Національний парад на п’ятому проспекті Мангеттена, який представляє собою найбільший захід грецької тематики за межами національних кордонів. Пан Галатулас, який активно займається організацією параду останні 26 років, розповів про його підготовку і запросив пана Бумбураса взяти участь у параді, який відбудеться 23 квітня.
Також голова та заступник голови БО «Фонд Бумбураса» провили двогодинну зустріч із директором грецької національної туристичної організації у Нью-Йорку пані Гретою Каматероу. Пані Каматероу вже вчетверте вдається подвоїти кількість туристів з США в Грецію і тим самим вона заклала основи створення особливого каналу для обміну та співпраці, який також посприяє збільшенню кількості туристів у рідному краю пана Бумбураса – на острові Лемнос.
Відомий підприємець також зустрівся зі своїми співвітчизниками з острову Лемнос, такими як редактор та директор газети «Έθνικός Κύρικας» (“Національний Вісник”) Антонісом Діамантарісом, з яким його пов’язує глибока дружба, але, насамперед, любов до рідного острову.
Пантеліс Бумубрас разом з сином Спіросом Бумбурасом зустрівся з ним в штаб-квартирі “Національного Вісника” , а також дав інтерв’ю історичній газеті.
Присутність та нові знайомства пана Бумбураса в Сполучених Штатах Америки відкривають нові шляхи для співпраці з греками діаспори штатів, а також нові можливості для ділової активності греків в Україні.

Джерело:  https://www.facebook.com/boumbourasfoundation/posts/2046206095650237