Грецію на “Євробаченні-2022” представить Аманда Георгіаді (ВІДЕО)

Чим відома ця виконавиця?

У травні цього року пройде 66 пісенний конкурс «Євробачення». Грецію на ньому представить Аманда Георгіаді, відоміша під своїм сценічним псевдонімом Аманда Тенфіорд. Для участі у конкурсі співачку обрало оцінне журі EPT. Сім його членів прослухали 40 пісень, представлених 26 виконавцями та двома музичними гуртами, та визначили п’ять кандидатів, серед яких були Аманда Георгіаді, Good Job Nicky, Джоанна Дріго, Еліас Козас та Lou is. 

Аманді 24 роки. Вона гречанка за походженням, перші кілька років свого життя вона прожила в Яннина, куди, як і раніше, приїжджає щоліта. У віці трьох років майбутня співачка із сім’єю переїхала до норвезького містечка Теннфіорд (його назва і подарувала виконавиці її сценічний псевдонім надалі). У п’ять років Аманда почала брати уроки гри на фортепіано та на аматорському рівні почала займатися музикою. У юності вона написала свої перші пісні.

У 18 років вона почала навчатися на медичному факультеті, не залишивши, однак, осторонь свою любов до музики: дівчина брала участь у багатьох фестивалях. На одному з них Аманда привернула увагу великої звукозаписної компанії – у результаті був випущений перший міні-альбом дівчини під назвою First Impression з назвою Amanda Tenfjord. Його захоплено зустріли критики. Другий міні-альбом увімкнув пісню Then I fell in love, яка стала радіохітом, що затримався більш ніж на 20 тижнів в офіційному норвезькому чарті топ-10. 2020 року пісня Аманди Troubled Water прозвучала в серіалі Spinning out від Netflix.

Нещодавно співачка випустила новий сингл Promises спільно з одним із найвідоміших скандинавських виконавців – Томасом Дібдалем (Thomas Dybdahl). Пісня зайняла топові позиції в Spotify по всій Скандинавії. Крім того, виконавиця брала участь у великих телевізійних проектах Норвегії: Lindmo та p3aksjone. Співачка виступала на кількох відомих музичних фестивалях Європи: Reeperbahn Festival у Берліні, Iceland Airwaves у Рейк’явіку, The Great Escape у Брайтоні, Eurosonic у Нідерландах. У 2020 році вона повинна була взяти участь у найбільшому та найвідомішому фестивалі Скандинавії Roskilde, проте його було скасовано через пандемію. Окрім музичної кар’єри, Аманда продовжує свою медичну освіту. І навіть проходила практику у норвезькому ковід-шпиталі. Нагадаємо, що “Євробачення-2022” пройде в італійському Турині. Минулого року право проведення конкурсу у своїй країні отримала рок-група Måneskin.