“Заява Міністерства закордонних справ Грецької Республіки щодо визнання Росією незаконної та односторонньої декларації про «незалежність» сепаратистських територій Донецької та Луганської областей України

Ми дякуємо Греції за постійну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України. Ми цінуємо те, що Греція, як член ЄС і НАТО, завжди підтримує консолідовану позицію цих організацій.
“Заява Міністерства закордонних справ Грецької Республіки щодо визнання Росією незаконної та односторонньої декларації про «незалежність» сепаратистських територій Донецької та Луганської областей України. https://www.mfa.gr/en/current-affairs/statements-speeches/statement-by-the-ministry-of-foreign-affairs-regarding-russias-recognition-of-the-illegal-and-unilateral-declaration-of-independence-of-ukraines-separatist-regions-of-donetsk-and-luhansk.html?fbclid=IwAR2ZM9URGjW5JxGNQqp47hVHb0RlDpIod4emAnuq82gmxE9pWQI4_rY3a8Y
Визнання Росією незаконної та односторонньої декларації про «незалежність» сепаратистських територій Донецької та Луганської областей України є чітким порушенням територіальної цілісності України та Мінських домовленостей. Ми неодноразово наголошували, що Греція підтримує територіальну цілісність, суверенітет та незалежність всіх держав та засуджує будь-які рішення, які суперечать фундаментальним цим принципам міжнародного права.
Як країна-член ЄС та НАТО, Греція проведе консультації та координуватиме свої дії з європейськими партнерами та союзниками стосовно відповіді на рішення російської сторони.”