Україна належить до Європи і єдине гідне майбутнє для українських громадян – це вільне, демократичне, європейське майбутнє

Дружина Прем’єр-міністра Грецької Республіки пані Марева Грабовскі-Мітсотакіс взяла участь у Другому саміті Перших Леді та Джентельменів.
«Лише кілька тижнів тому, 23 червня, європейські лідери зробили історичний крок і вирішили надати Україні статус країни-кандидата на членство в Європейському Союзі. Вони найбільш голосно та інституційно визнали європейську перспективу України. Про це повідомляє Посольство України у Греції.
Наші спільні зусилля з відбудови та відновлення України після війни мають бути зосереджені на підготовці країни до її можливого членства в європейській родині.
Це означає, насамперед, зосередження на відбудові та покращенні інфраструктури, зруйнованої російською агресією під час цієї жахливої війни.
Але це також передбачає комплексну реконструкцію країни, яка стосується не лише фізичного середовища: трансформації економіки; зміцнення верховенства права; приведення України у відповідність до стандартів ЄС усіма можливими способами.
Греція була поруч з Україною від самого початку її європейського шляху і буде підтримувати її й надалі, тому що Україна належить до Європи і єдине гідне майбутнє для українських громадян – це вільне, демократичне, європейське майбутнє.»