Ми з України!

У Миколаївському видавництві «Яслав» друком вийшла перша збірка казок учениці 9 класу Новоодеського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 Ксенії Антоніаді.
Ксенія – юна представниця грецької діаспори нашої Миколаївської області. Неодноразовий переможець традиційного обласного літературного конкурсу «Мова кожного народу – неповторна і – своя», що проходить на теренах нашої області, а також багатьох Всеукраїнських та обласних літературних конкурсів для творчої обдарованої молоді. Автор поетичних і прозових творів у численних збірках, альманахах. Учасниця обласних радіопередач. Активний учасник Новоодеського районного літературного об’єднання «Пошук».
«Чарівний світ моєї уяви» – так називається книга казок. Ця назва спонукає читача поринути у казковий світ пригод і мандрів героїв творів, а також пізнати багатий світ нашої Батьківщини.
Південна Україна – це степові простори, скелі й море, а кожен лісок, який притулився в ярах, на берегах річок, буяє життям та приховує свої таємниці.
До книги увійшли «Казки нашого лісу», які познайомлять читача з Лісовичком та його друзями та «Казки старої лампи», які оповідають про пригоди дівчинки Ксенії, принця Назарія та принцеси Лідії, мурахо-воїнів та Велетня Смарагдових скель, Феї Дзеркального озера та інших мешканців Чарівного Королівства. Твори юної авторки адресовані дітям і дорослим, які цінять сучасну творчість.