Київ направив на оздоровлення і відпочинок до Афін дітей із постраждалих сімей Маріуполя

Київ направив на оздоровлення у літніх таборах Афін (Грецька Республіка)  українських дітей із постраждалих сімей Маріуполя. Із відповідним проханням допомогти в організації їхнього відпочинку і реабілітації столиця звернулась до всіх своїх міжнародних міст-побратимів. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник. Про це розповідає сайт https://kyivcity.gov.ua/news/kiv_napraviv_na_ozdorovlennya_i_vidpochinok_do_afin_ditey_iz_postrazhdalikh_simey_mariupolya/?en=true

«Повномасштабне вторгнення російської федерації в Україну щодня призводить до численних жертв серед цивільного населення. Особливо належної психологічної та медичної реабілітації потребують нині українські діти. Київ максимально докладає для цього зусиль і використовує всі міжнародні зв’язки. Так, міський голова Віталій Кличко як голова Асоціації міст України звернувся до закордонних міст-побратимів із проханням допомогти в організації оздоровлення та відпочинку постраждалих дітей у своїх санаторіях і дитячих таборах. Одними з перших відкликнулись наші грецькі друзі, які запросили 41 дитину. І ми дуже вдячні, зокрема, меру Афін пану Костасу Бакояннісу», – розповів Микола Поворозник.

Він нагадав, що у столиці відкрили гуманітарний центр всебічної допомоги для переселенців «Я – Маріуполь». Переселенці з цього міста мають змогу отримати тут психологічну та юридичну підтримку, відновити документи, дістати допомогу в пошуку роботи. У цьому хабі працюють дитячі кімнати, можна отримати дитяче харчування та необхідні для малечі речі.

Окрім цього, тут відбуваються виставки, присвячені трагічній історії героїчного міста та його мешканців. Експозиції покликані розповісти українцям, іноземним медіа і всьому світові про жорстокість, з якою російські війська знищували Маріуполь, що є переконливим свідченням геноциду українського народу.