Акції протесту по всьому світу через убивство полонених в Оленівці

Світова спільнота українців провела акції протесту в різних містах після вбивства українських військовополонених у колонії в Оленівці Донецької області.
Такі акції пройшли також у найбільших містах Греції – в Афінах і Салоніках. У них взяли участь і представники Федерації грецьких товариств України.

Слід відзначити, що Організація Об’єднаних Націй обіцяє допомогу Україні у розслідуванні загибелі українських полонених в Оленівці, а Червоний Хрест хоче допомагати пораненим.

ООН пообіцяла допомогу Україні в розслідувані нападу на в’язницю в Оленівці Донецької області, де загинули десятки українських полонених. Про це повідомив у заяві представник генерального секретаря ООН.

«Щодо нещодавньої трагедії в СІЗО в Оленівці, ми готові направити групу експертів, здатних провести розслідування за згодою сторін, і ми повністю підтримуємо ініціативи Міжнародного комітету Червоного Хреста ( МКЧХ)», – сказав Фархан Хак, заступник речника генерального секретаря ООН.

Близько 50 українських військовополонених загинули 28 липня, коли барак в’язниці був зруйнований вибухом. Україна звинувачує у вбивстві Росію, в Росії покладають вину на Збройні сили України. Незалежних даних про те, що сталося, на цей момент немає.