Дітям із Маріуполя подарували відпочинок у Греції

Цього літа Федерація грецьких товариств України приділяє особливу увагу організації програм оздоровлення для дітей із України у Греції. Вже дві групи дітей змогли відпочити у дитячому таборі мерії Афін.
А з 30 липня по 13 серпня ще одна група із 44 дітей із Маріуполя відпочине у міжнародному дитячому таборі “Александра”, який знаходиться неподалік від міста Кавала, на узбережжі Егейського моря.
Слід відзначити, що цих маріупольських дітей, які через військову агресії Росії змушені були виїхати за межі рідного міста, допомагала збирати Маріупольська міська рада.
На дітей у таборі чекає різноманітна культурно-розважальна програма, море і басейн, спортивні змагання та незабутні екскурсії до Салонік, Кавали та острова Тассос.
Організація цієї програми відбулася завдяки продуктивній співпраці Федерації грецьких товариств України із БО “Фонд Бумбураса” (виділено кошти на оплату дороги) та із “Фондом Анастасіоса Г. Левендіса” (профінансовано перебування дітей у таборі).
Федерація грецьких товариств України висловлює щиру подяку особисто пану Пантелеймону Бумбурасу та пану Хараламбосу Бакірдзису. Саме завдяки небайдужості цих великих друзів України нам вдалося організувати відпочинок для цих дітей у Греції!
А також висловлюємо щиру подяку директору міжнародного табору “Александра” пану Панайотісу Марітасу, з яким Федерація грецьких товариств України плідно співпрацює вже більше 10 років.