Два тижні без війни

Сьогодні хвилюючий день – Посол України в Греції разом із заступником міністра міграції та притулку Греції Софією Вултепсі зустрів першу групу 140 дітей, які за програмою оздоровлення Мінміграції, Посольства і Всегрецької спілки працівників приватних таборів наступні два тижні відпочиватимуть в Греції. Про це пан Посол написав на офіціальній сторінці Посольства у Фейсбуці https://www.facebook.com/Embassy-of-Ukraine-to-the-Hellenic-Republic-1474484016097476/
“Страшно уявити, що пережили ці діти, які в перші тижні російської війни, стикнулися з жорстокістю російських військових окупантів. Вже шостий місяць їхні батьки, як і вся Україна борються за свободу та мирне майбутнє нашої держави.
Можливо 2 тижні без війни не так і багато, але те тепло, та любов, якими, ми в цьому абсолютно переконані, будуть оточені діти у цей час, допоможуть їм відновити віру в добро і майбутнє.
Вдячні грецькому Уряду, Міжнародній організації міграції в Греції, Спілці працівників приватних таборів, NGO “Філакто”, всім небайдужим за сприяння в організації відпочинку українських дітей, які прибули з Бучі та Бучанського району під Києвом.”
Photos: Chrysoula Patsou