Перша леді України зустрілася з Його Всесвятістю Вселенським Патріархом Варфоломієм

«У християнській традиції кожна людина вважається за образ Божий. Як ставиться до цього російська армія – ми щодня бачимо по її чергових злочинах в Україні. А російська церква ще й підтримує військову агресію, благословляє вбивць та катів. Очевидно, християнський світогляд, мораль та цінності не мають для них жодного реального значення», – написала Олена Зеленська на своїй сторінці у Фейсбуці.
Після зустрічі з Його Всесвятістю Вселенським Патріархом Варфоломієм Зеленська наголосила на його підтримці України та українського народу.
«Тим часом Його Всесвятість Вселенський патріарх Варфоломій називає війну проти України не інакше як диявольською. І таку позицію він зайняв одразу.
Ще у березні Вселенський патріархат надіслав першу гуманітарну допомогу Україні й продовжує це робити. І його очільник надалі свідчить про антилюдську сутність російської війни. Його Всесвятість Вселенський патріарх Варфоломій постійно проводить молитви за мир в Україні, опікується нашими вимушеними переселенцями у світі», – йдеться у повідомленні.