Звернення голови Федерації грецьких товариств України Олександри Проценко-Пічаджі

10 жовтня за кілька годин російський агресор випустив по Україні 83 ракети, 43 — збиті ППО. Внаслідок масованого обстрілу сталось влучання по об’єктах критичної та цивільної інфраструктури у 12 областях та м. Києві. За попередніми даними загинуло 19 людей, ще 105 були травмовані. Залишаються знеструмленими 301 населений пункт у Київській, Львівській, Сумській, Тернопільській та Хмельницькій областях.
Головними цілями Кремля були не військові, а обʼєкти цивільної інфраструктури, тепло- та електростанції, дитячі садочки, університети, заклади культури та пам’ятки архітектури, німецький візовий центр, комунальні обʼєкти.
Україна продовжкє платити найвищу можливу ціну: українські міста бомбардуються, гинуть дорослі та діти, атакуються житлові будинки, школи й лікарні. Атаки з боку російських загарбників мають ознаки геноциду.
Усі ми, вся міжнародна спільнота повинні найсуворіше засудити факти ракетних нападів Російської Федерації на цивільну інфраструктуру та громадян України і бути рішучими у нашій підтримці суверенітету й територіальної цілісності незалежної України.
Для цього просимо США, Велику Британію, Ізраїль, Німеччину, Норвегію та Францію терміново надати Україні сучасні системи протиповітряної оборони та протиракетної оборони. Постачання цього життєво необхідного обладнання має бути прискорене, бо воно рятує життя. Якщо ви українець за кордоном, просіть ваш уряд надати Україні броню!
Ми закликаємо міжнародну спільноту посилити тиск на військово-політичне керівництво Кремля та визнати Російську Федерацію державою-терористом, припинити з нею будь-яку економічну взаємодію для припинення цієї людиноненависницької війни.