«Зруйнована, але не знищена..»

Культурне життя у греків України не зупиняється попри війну, бо це наш культурний фронт!
Навіть у ці жахливі дні, коли ракети та бомби літають над нашими головами, лідери та активісти грецьких товариств продовжують працювати.
Так, у Філії грецького Фонду культури в Одесі відбулося відкриття виставки «Зруйнована, але не знищена..»: Грецька культурна спадщина з фондів Маріупольського краєзнавчого музею».
Відкриття виставки приурочене до національного свята Греції – Дня ОХІ. Церемонія відкриття відбулась за участі Генерального консула Грецької Республіки в Одесі пана Дімітріса Дохтсіса, заступника Одеського міського голови пана П.В. Вугельмана, представників профільних структурних підрозділів Одеської та Маріупольської міської ради, Одеської обласної державної адміністрації, керівників одеських музеїв, представників грецьких культурних товариств і бізнесу.
Виставка була створена з метою розповісти про історію та культуру греків Приазов’я і про трагічну долю, що спіткала об’єкти історико-культурної спадщини грецької та інших етнічних громад унаслідок безжалісної та спустошливої війни, розв’язаної Російською Федерацією проти незалежної України.
Виставка триватиме до 25 листопада 2022 р.