У Запоріжжі 66 родин грецького походження та філеллінів отримали сонячну портативну панель для зарядки мобільних пристроїв

Коли мене запитують, яка зброя найпотужніша, завжди відповідаю: «Віра в ЗСУ та людей!» У ці часи особливо цінуєш безумовне бажання допомогти людям.

Запорізька обласна організація греків «Еллада» звернулася до Федерації грецьких товариств України з проханням допомогти тим родинам, які залишилися в Запоріжжі.
З перших днів війни ці родини допомагали Берегиням допомогати госпіталю та бійцям ЗСУ: збирали теплі речі, приносили посуд, подушки, одяг, в’язали шкарпетки, шили труси та шорти, приносили солодощі та інші дрібнички, необхідні для військових чи поранених.
Тому і віддячити цим людям хотілося щиро. Бажано, щоб це була допомога, яка знадобиться в найважчі часи, коли будуть проблеми з електропостачанням та зв’язком. Наше прохання не залишилося без відповіді.
Хочемо висловити слова щирої подяки керівнику ФГТУ та Спілкі греків України в Греції – Олександрі Іванівні Проценко-Пічаджи за небайдуже ставлення до потреб наших громадян.
ФГТУ знайшла спонсорів, які не бажають афішувати себе, бо впевнено виконують християнський заповіт: добро роблять тихо.
Завдяки цьому тандему 66 родин грецького походження та філеллінів отримали сонячну портативну панель для зарядки мобільних пристроїв. Ця річ може використовуватися у звичайному житті теж, але особлива потреба в неї буде за умови тривалої відсутності електричної мережі.
Тепер біля двох сотень людей зможуть набрати номер найближчої людини або служби порятунку навіть якщо немає світла. Ще раз дякуємо організаторам та спонсорам за допомогу.
І хочеться побажати, щоб у нас не було потреби у застосуванні сонячної панелі, і у нас завжди в розетках була електрика.
Наталія Зурначіді,
голова грецької Ради Запорізької області “Еллада”.