Україна отримала від Греції першу партію бронетехніки

3 листопада відбувся візит президентки Греції Катерини Сакелларопу до Києва. Ключовий сенс візиту – оборонний. Україна отримала від Греції першу партію бронетехніки.

Про це, за підсумками візиту, заявив президент України Володимир Зеленський під час свого вечірнього звернення.

“Ми отримали від Греції першу партію бронетехніки, украй необхідної зараз. Обговорили оборонну співпрацю, посилення санкцій проти Росії, підготовку спецтрибуналу щодо злочину агресії Росії проти України. Звичайно, говорили й про відбудову України. Для Греції все це — особлива тематика. Спільнота українських греків традиційно живе на півдні нашої країни, у багатьох містах і селах, значна частина яких дуже постраждала від російських ударів. Багато греків жили в Маріуполі, в районі Маріуполя”, — сказав президент.

Зеленський висловив сподівання на активну підтримку Грецією зусиль для “притягнення всіх російських убивць і катів до законної відповідальності за те, що вони наробили проти наших людей”.

Він додав, коли Україна поверне український прапор в усі міста й села півдня України, українці запросять Грецію, компанії країни та її фахівців узяти участь у відновленні нормального життя в цій частині України.