В Афінах відбудеться виставка світлин, присвячена Маріуполю

Виставка світлин “Маріуполь: кривава історія міста Богородиці”
12 листопада – 18 листопада 2022 року
Відкриття – 12 листопада о 19:00.
Місце проведення: Афіни, Ксенофондос – 4, Культурний центр “Рігас Велестінліс” (Χώρος Πολιτικής και Πολιτισμού “Ρήγας Βελεστινλής”)
Організатори: Спілка греків України в Греції, Культурний центр “Рігас Велестінліс”, Федерація грецьких товариств України.
Під егідою: Посольства України у Грецькій Республіці та Благодійної організації “Фонд Бумбураса”.
Фотовиставка зі світлинами нині окупованого російськими військами Маріуполя – це квінтесенція болю, який відчуває людина, що втратила свій дім. Дім – і в широкому контексті, і в самому прямому.
На виставці представлені 80 робіт відомих маріупольських фотографів: Віктора Дєдова, Дмитра Козацького, Анжели Білодід, Олени Сугак, Юрія Філіна, Дмитра Пащука, Ігоря Козака, Ганни Іванової, Вікторії Єфименко, Людмили Буянової, Любові Кучерук, Аліни Комарової, Олександра Бережного, Олександра Водолазського та Льва Сандалова.
На їх світлинах відображено найрізнозноманітніші етапи життя українського міста із грецьким корінням, його національний колорит, переплетіння культур і пам’ять про велич міста Марії та його варварське знищення російською армією.
Організатори виставки закликають світову спільноту продовжувати говорити про Маріуполь, пам’ятати про усіх невинно загиблих, про мужніх захисників міста і про маріупольських греків, унікальна культура яких зараз знаходиться під загрозою зникнення.
Чекаємо на Вас! Вхід вільний!
Час роботи виставкового центру:
11:00 – 17:00.
Із питань організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Спілки греків України в Греції – Unionofgreeks@gmail.com