Одещина, грецька діаспора України, продовжують тісне співробітництво зі своїми друзями з Греції

Цими днями українська делегація у складі першого заступника голови Одеськоі облради Олега Радковського заступника Ізмаїльського міського голови Сергія Лузанова, відомого політика та громадського діяча Михайла Поживанова, народної артистки України, співачки Віри Ревенко та поета, перекладача з грецької мови Василя Степаненка відвідали Грецію з конкретними задачами, які успішно виконали. Про це Михайло Поживанов написав на своїй сторінці у Фейсбуці https://www.facebook.com/mpozhyvanov
“Обговорили та узгодили меморандум про побратимство між українським містом Ізмаїл та грецьким містом Мандра-Ейділлія. Таку процедуру передбачає місцеве законодавство. Велика подяка Христосу Стафису — міському голові міста Мандра-Ейділлія та його команді.
Також вшанували пам’ять Тараса Шевченка. Пам’ятник йому є у місті Мандра.
Провели зустріч з Вангелісом Л‘якосом – членом парламенту Греції. Обговорили питання міжрегіонального співробітництва , підтримку України в парламенті Греції, підтримку ЗСУ з боку владних структур Греції.
В Піреях провели зустріч з керівництвом Торгової Палати Греція-Україна, обговорили питання економічного співробітництва підприємств Одещини та Греції, пошук надійних партнерів, морські перевезення та логістика під час військових дій, питання підтримки нашої країни на шляху до ЄС та НАТО з боку грецької громадськості. Дякую за всебічну підтримку та порозуміння генеральному секретареві Торгової Палати Греція-Україна Герасимосу-Ніколаосу Бугасу – справжньому другу України.
Отже Одещина, грецька діаспора України, продовжують тісне співробітництво зі своїми друзями з Греції та сподіваються на подальшу підтримку та допомогу грецького народу в наш непростий час.
Втішений тим, що я також сприяю цим процесам та партія «Батьківщина» всіляко долучається до цього. Віримо у плідну та довгострокову співпрацю на користь наших народів!”