Зустріч із Верховним комісаром ОБСЄ у справах національних меншин Кайратом Абдрахмановим

Голова Федерації грецьких товариств України обговорила із Верховним комісаром ОБСЄ у справах національних меншин Кайратом Абдрахмановим (на фото) питання окупації населених пунктів із компактним проживанням українців грецького походження.
Олександра Іванівна повідомила, що вона розповіла про ситуацію в Україні на сьогодні, як російська армія вдається до бомбардувань, ракетних та артилерійських обстрілів житлових кварталів, знищує цивільну інфраструктуру, лікарні, школи, історичні пам’ятки.
Окремо звернула увагу на ситуацію у Маріуполі та Приазов’ї. Обговорили питання примусової мобілізації та освіти на окупованих територіях.
Наголосила, що автентична культура та мови маріупольських греків знаходяться під загрозою знищення. Внаслідок військових дій знищено велику кількість артефактів, архітектурних пам’яток і пам’ятників, пов’язаних із греками України.
Наприкінці зустрічі Олександра Іванівна подякувала Верховному комісару ОБСЄ у справах національних меншин Кайрату Абдрахманову, що він вболіває за майбутнє України!
У зустрічі також взяли активну участь лідери грецьких товариств Києва, Запоріжжя, Великої Новосілки та Львівщини.