Ми усі об’єдналися заради єдиної мети: перемоги України

Дорогі друзі!
24 години на добу, протягом 365 днів усі наші думки з Україною. Ми прокидаємося й засинаємо з єдиним питанням: “Що там, на Батьківщині?” Ми усвідомлюємо, що Україні потрібна наша підтримка, наша згуртоварність і наші конкретні дії.
Саме тому ми усі об’єдналися заради єдиної мети: перемоги України. Світ повинен знати: де б українці не жили, де б вони не працювали закордоном, ми все одно живемо Україною.
Пройшовши крізь пекло блокадного Маріуполя, побачивши на власні очі смерть колись квітучого міста, яке заснували греки на місці козацької паланки, ми на собі відчули усі жахи “руського миру”, який несе звірства, смерть, руйнацію, знищення усіх демократичних прав і свобод.
І ми щиро вдячні Греції, її уряду, громадянському суспільству за підтримку України та українців, за надіслану зброю та за чітку й непохитну позицію щодо суверенітету нашої держави.
Вірю, що невдовзі прапори України та Греції знову будуть майоріти у Маріуполі та у селах, які у ХVIII столітті заснували греки, і які наразі окуповані московською ордою. Бо так само як і в українців, так само і у греків свобода є невід’ємною частиною життя.
Слава всім нашим воїнам!
Слава усім, хто прискорює цю перемогу!
Вічна пам’ять загиблим!
Хай цей рік буде переможним!
Слава Україні!
Голова Федерації грецьких товариств України,
Голова Спілки греків України в Греції
Олександра Проценко-Пічаджі.