Культура греків України крокує світом

8 травня 2023 року, в рамках фестивалю “Future Perfect. Culture. Ukraine. Europe”, що проходив 5 – 8 травня в Індії, активісти грецького руху та музиканти представили культуру греків Надазов’я та розповіли світові про ситуацію в Маріуполі.

Участь наших представників, серед яких Голова грецького товариства м. Київ “Енотіта”, заступниця Голови Спілки греків України в Греції Ніна Плечак, акордеоніст Анатолій Багдасар та співачка Людмила Долгер, стала можливою завдяки Посольству Греції в Індії.

Під час заходу гості мали змогу побачити світлини маріупольських фотографів Сергія Макарова, Олени Сугак, Льва Сандалова, Віктора Дєдова, який трагічно загинув у березні 2022 під час облоги Маріуполя, Аліни Комарової та Романа Гаркуші, на яких зображено мирне і щасливе життя міста Марії.

Грецьке товариство “Енотіта” продемонструвало відео про Маріуполь, щоб ознайомити мешканців далекої країни зі столицею греків Надазов’я.

У презентації “Who we are the Greeks of Ukraine” розповіли про самобутню культуру та історичний шлях етнічної спільноти греків України.

Артисти Анатолій Багдасар та Людмила Долгер виступили з музичною програмою.

Учасники дякують Фонду Бумбураса за щедру фінансову підтримку.