Виставка робіт греків-митців Південної України

“Греки-художники Південної України та одеська школа живопису”. Роботи з колекції Ніколаса Ефстатіу в Грецькому культурному фонді.

Грецький культурний фонд організовує та приймає в своєму офісі, у домі Бодосакі виставку, що має величезне символічне значення для популяризації української культури та відзначення чималого внеску в неї грецької складової Одеси.

Президент Грецького культурного фонду Нікос А. Кукіс у своєму привітанні зазначає: «Грецькі художники  є одними з найважливіших митців Одеси ХІХ століття, які своєю творчістю зробили внесок у створення одеської школи живопису. Головним чином це був Александрос Стиліанудіс, учень відомого художника Кіріака Константіса,  що працював у жанрі  пейзажного живопису і виділявся переважно невеликими роботами.
Ініціатива Грецького культурного фонду щодо організації цієї виставки має на меті познайомити грецьку публіку з присутністю художників з діаспори, а також українських художників одеської школи живопису, щоб продемонструвати та висвітлити їхні роботи».

Урочисте відкриття виставки відбудеться у середу, 24 травня 2023 року, і вона буде працювати для відвідувачів до 7 червня 2023 року.

Години роботи:
Понеділок – субота, 11:00-13:00 та 18:00-20:00.

Джерело : Грецький культурний фонд