SafePack Minority

У Євросоюзі є близько 50 мільйонів чоловік, які належать до національних меншин. Вони роблять вагомий внесок у лінгвістичне та культурне розмаїття Європи. Разом з іншими європейцями вони хочуть визначити майбутнє Європи; майбутнє, в якому враховуються не тільки великі мови або панівні культури, але також і меншини. Тому вони хочуть захистити та підтримувати збереження своєї ідентичності. Для цього Федералістський Союз національних меншин Європи (FEDERAL UNION OF EUROPEAN NATIONALITIES (FUEN)) організував ініціативу SafePack Minority.

Права національних та мовних меншин не завжди поважаються. У багатьох випадках їх мова та культура знаходяться під загрозою. Ці громади хочуть мати можливість прожити своє життя відповідно до власних традицій. Якщо ми хочемо зберегти різноманітну Європу, прийшов час підтримати та просувати наші цінності.

Підпишіть петицію та зробите Європейський Союз місцем, де кожен, хто належить до національної меншини або мовної групи, може почувати себе як вдома!

Допоможіть забезпечити краще майбутнє для національних меншин та мовних спільнот Європи!

Меншини роблять Європу багатшою!

остаточний термін у вівторок, 3 квітня о 23:59.

Підпис для мовних прав, прав спільнот, які бачать свою мову меншини під загрозою.

Знак для меншин, яких не визнають країни, в яких вони живуть!

Знак для культурної різноманітності! Тому що автохтонні меншини роблять Європу багатшою.

Годинник тікає!

Нам потрібна ваша підтримка!

Ця можливість не повернеться знову!

Увійдіть і діліться зараз!

 

 

http://www.minority-safepack.eu/

 

Зайшовши на сайт, Ви повинні знайти на головній сторінці даний текст, який нижче наведено на малюнку. Потім слід натиснути на

NON EU STATES

Далі слід заповнити Ваші особисті дані англійською мовою

Потім слід натиснути на SIGN