Творча зустріч РНСУ з видатними письменниками

24 березня 2018 року Рада національних спільнот України провела творчу зустрічу Будинку письменників Спілки письменників України з вже відомими авторами, письменниками, а також представниками національних спільнот.

Відкрила зустріч грецька письменниця, прозаїк Валіда Будакіду зі своїм романом «Тємєтєрон». Презентація цього вже практично бестселлєра відбулася в багатьох містах Греції та Грузії. І ось сьогодні він був представлений в Україні.

Поетеса Галина Чумак прочитала свої вірші зі Збірки «Порода». Тема яку висвітлює автор — окупація Донбасу, анексія Криму, важке життя вимушених переселенців, любов до України і віра у світле її майбутнє, віра в те, що Україна переможе.

Вже відома українська авторка Олена Сибиренко-Ставрояні представила свою збірку прозаїки «Волшебний смичок».

Завершив зустріч письменник Григорій Климчук. Добрі слова за автора сказав у своєму виступі Секретар Спілки письменників України Олександр Божко.

Голова Ради національних спільнот України Ашот Аванесян висловив щирі слова вдячності письменникам за тепле спілкування та істину, якою сповнені їх твори, такі необхідні в наш час.

Джерело: http://www.radaspilnot.org.ua/tvorcha-zustrich-rnsu-z-vidatnimi-pismennikami/