В Одесі виступив ансамбль із Греції «Art Various» (відео)

В Одеській філії Грецького фонду культури на честь Дня національного відродження Греції була організована низка тематичних заходів. Ці і відкриття традиційного конкурсу дитячого малюнка «Дух Еллади з нами», й однойменної виставки та нагородження переможців путівками на Крит. У числі інших, підготували організатори та музичний подарунок – класику у виконанні грецьких музикантів.

До річниці Відродження Греції Одесу відвідав музичний квартет «Art Various». Ось уже 15 років ансамбль виступає з репертуаром камерної музики і став дуже популярним у себе на Батьківщині. Тепер, завдяки запрошенню Грецького фонду культури, музиканти дісталися і до Одеси.

Сафроніс Парадісопулос, директор Одеської філії Грецького фонду культури:
Тут народилася ідея звільнення Греції, тут була створена таємна організація «Філікі Етерія», яка підготувала революцію. Таким чином, ми хочемо віддати данину цим людям, які віддали своє життя для того, щоб ми жили вільно сьогодні, і паралельно відзначити важливу роль, яку зіграла Одеса у звільненні Греції. Колектив – класичне тріо, вони дають багато концертів в Греції. І ось така пропозиція – ми їх запросили і представимо одеситам їх творчість.

Музика Бетховена, Шумана, Глінки, а також твори грецьких композиторів звучали в школі Столярського у виконанні прекрасного сопрано під акомпанемент фортепіано, віолончелі та скрипки.

Фанасіс Говадзідакіс, учасник ансамблю «Art Various»:
Ми дуже раді, що ми сьогодні виступаємо в Одесі, висловлюємо велику подяку Грецькому Фонду культури, за те, що він нам подарував таку можливість – грати сьогодні для одеситів.

Квартет «Art Various» виконує не тільки популярні, але й рідкісні композиції як вокальної, так і інструментальної музики в різних інтерпретаціях. Представники Греції впевнені, такий музичний подарунок до свята Відродження країни еллінів повинен припасти до смаку одеситам.

Стелла Тембрелі, учасниця ансамблю «Art Various»:
Музика – це моє життя, а мій інструмент – це мій найкращий друг.

І очікування організаторів, і виконавців виправдалися з лишком: публіка із захопленням прийняла музикантів і їх репертуар.

Джерело: http://grad.ua/culture/75077-v-odesse-vystupil-ansambl-iz-grecii-art-various-video.html