Президент поспілкувався з представниками грецької громади Маріуполя

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Донецької області поспілкувався з представниками грецької громади Маріуполя.

Президент подякував громаді за потужну підтримку Закону про розвиток мови та підкреслив важливість заохочувати маленьких дітей вчити українську мову, бо вони повинні знати і свою мову, і державну мову – українську.

«Я дуже дякую вам за потужну підтримку нашого мовного законодавства. Захищаючи право маленьких дітей вчити українську мову, ми захищаємо їх від дискримінації. Діти будуть знати і мову національних меншин, і державну мову», – сказав Петро Порошенко.

Президент також зауважив, що планує запросити Прем’єр-міністра Греції Алексіса Ципраса відвідати Маріуполь та місця проживання грецької громади на Приазов’ї.

«Ми домовимося, приїдемо з нашими грецькими партнерами, подивимося для того, щоб греки разом з нами започаткували декілька важливих проектів і щодо навчання, і щодо будівництва, і щодо підтримки церкви. І багато інших речей, які будуть виходити від вас, і я буду це захищати», – сказав Президент.

Джерело: http://www.president.gov.ua/news/zahishayuchi-pravo-ditej-vchiti-ukrayinsku-movu-mi-zahishaye-46710