Усі діти потребують уваги та турботи

Знову позитив, знову радість та дитячі усмішки — офіцери ОЦ ЦВС ОТУ «Донецьк» завітали до ЗОШ с. Чермалик та дитячого садочку с. Новоселівка 2. Про це повідомляє сайт Цивільно-військового співробітництва https://cimic.com.ua/news/2018/03/31/18028

Ми завітали в гості до дитячого садочку с. Новоселівка Друга. Уявіть собі всього п’ять діточок, п’ять маленьких ангелочків на все село. Звісно уваги до них мало, вони далеко від міста, тому ми і вирішили завітати саме до них. А нас навіть не чекали коли ми прийшли, дітки тільки прокинулися. Але після отримання подарунків сон одразу відійшов і маленькі бешкетники почали бігати та веселитись. М’які іграшки позабавляли малечу, а смачні пасочки підсолодили настрій. Величезна дяка Наталії Воронковій, яка подарувала дітлахам солодкий день. Завідувачка дитячого садочку до сліз була зворушена нашим візитом та від щирого серця подякувала за увагу і турботу.

На цьому марафон солодкого настрою не закінчився, CIMIC завітав до улюбленої  Чермалицької школи. Буквально тиждень тому нас попросили знайти художню літературу для діток початкової школи. Навіть не можна було уявити, що так швидко знайдуться добрі люди. Дякуємо Василю Яцурі за чудові книжки, які вже радують малечу. Було надано 45 книжок, настільну гру та інші забави. Крім того, в цій же школі поряд з нами проводили майстер-клас волонтери ГО «Волонтерська сотня». Пісні, розмальовки та чудовий настрій, що ще потрібно дітям.

Низький уклін всім, хто дарував дітям цей день.

Рясний снігопад добра, море позитивний емоцій і безмежний океан дитячої любові – це найкраща дяка за нашу роботу!