3.000 дітей отримали подарунки від Фонду Бумбураса

Напередодні Великодня представники Благодійної організації «Фонд Бумбураса» привітали школярів, які проживають у зоні АТО, й подарували їм паски та солодощі. Як повідомила голова Маріупольської філії БО «Фонд Бумбураса» Олена Добра, загалом подарували 3.000 подарункових наборів у різних населених пунктах Донеччини.

 

Для БО «Фонд Бумбураса» вже стало доброю традицією в таке величне свято проводити благодійні акції, направлені на підтримку дітей, які живуть у зоні АТО. Цей рік не став винятком.

Сьогодні голова Федерації грецьких товариств України Олександра Проценко-Пічаджи, голова Маріупольської філії БО «Фонд Бумбураса» Олена Добра та зав. соціальним відділом виконкому Федерації грецьких товариств України Ганна Герман завітали до Чермалика, Новосілки, Кам’янки, Мирного, Гранітного, Старогнатівки, Андріївки, Бугасу, Сартани, Старого Криму, Кириллівки, Келеровки, Македонівки, Кременівки, Касьянівки та Талаковки.

 

Як водиться напередодні свята, вони приїхали не з порожніми  руками – привезли для дітей подарунки від Голови БО “Фонд Бумбураса”: святкові пасочки, вафлі «Артек», печиво «Есмеральда», шоколад, цукерки «Bonny-Fruit» та вафельні трубочки «Konafetto». Разом зі смаколиками діти також отримали вітальні листівки від мецената з побажанням провести святкові дні з піднесеним настроєм.

 

 Вручивши гостинці, голова Федерації грецьких товариств України Олександра Проценко-Пічаджи привітала дітвору від імені Голови Фонду Пантелеймона Васильовича Бумбураса з наступаючими Великодніми святами, побажала  їм чистого неба, гарної долі, життєвих гараздів та успіхів у всіх починаннях.

А дитячим радощам та задоволенню не було меж. І як на зустрічах із дітьми каже Пантелеймон Васильович Бумбурас: «Давайте завжди пам’ятати, що щастя та здоров’я дітей – це запорука сильної країни, нашої України! Хай їм щастить!»

Слід також зазначити, що сьогодні БО «Фонд Бумбураса» відправила 235 подарункових наборів і до Мар’їнки.

Прес-служба ФГТУ.