У Києві відбулася конференція за участю науковців із Греції

31 березня в телестудії Українського народного телебачення в прямому ефірі пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні методи лікування в клінічній онкології», яка була організована та проведена Радою національних спільнот України.

У своєму вступному слові Голова Ради Ашот Аванесян звернув увагу присутніх на важливість обговорення проблеми лікування раку в Україні — від цієї тяжкої хвороби щохвилини в світі помирає дві людини, на необхідність об’єднання зусиль українських та європейських онкологів в застосуванні сучасних технологій лікування, на можливість обміну досвідом та підвищенні кваліфікації. Ашот Дадікоєвич привітав всіх присутніх на конференції вчених, дослідників, практиків як з України, так і провідних онкологів Греції , які прибули спеціально для участі у конференції, на чолі з професором Іонісом Спіліотісом, Головою Асоціації хірургів-онкологів Греції, директором і провідним спеціалістом по онкохірургііі в Afina Medikal Center, Md, PhD.

Сердечно привітав учасників конференції Генеральний консул Грецької Республіки в Україні, заступник Голови Дипломатичної Місії, радник пан Александрос Будурис.

Пан Александрос подякував Голові Ради національних спільнот України Ашоту Аванесяну за зусилля по організації заходів щодо підтримки національних громад України, на ті важливі проблеми, які піднімає Рада.

Право ведення конференції було передано модераторам — найвідомішим українським вченим – професору Михайлу Захарашу, президенту Асоціації  коло проктологів Украіни, Голові Наукового товариства хірургів м. Києва та Київської області, члену-кореспонденту НАМН України, доктору медичних наук, Лауреату Державної премії  в галузі науки ітехніки України та Костянтину Копчаку, провідному науковому співробітнику Національного інституту раку, доктору медичних наук, Лауреату Державної премії в галузі науки і техніки України.

Відкрив конференцію науковою доповіддю «Перитонеальний карциноматоз» наш гість з Греції — професор Іоаніс Спіліотіс. Продовжив тему доповіді з аналізом ситуації по Україні Андрій Безносенко, кандидат медичних наук, головний лікар Національного інституту раку.

Серед доповідачів були представлені представники трьох провідних лікувальних і наукових закладів України, які мають найкращі результати в лікуванні зазначеної хвороби. Під час проведення конференції відбулися прямі включення – телемости  з дослідницькими центрами Греції, Франції та доповіді європейських вчених. Серед кращих доповідей відзначимо виступ Олександра Квасівки – хірурга-онколога Національного інституту раку, та В’ячеслава Максимовського, MD, PhD, хірурга-онколога, завідувача відділенням Центру Одеського медичного університету.

Учасники конференції мали можливість неформально спілкуватися, обмінюватися досвідом, своїми координатами, налагоджувати міжнародні контакти. По завершенню заходу учасники конференції отримали Сертифікати учасника за підписом організаторів конференції.

Радою національних спільнот України зроблено ще один крок на вирішення ще однієї із найактуальніших проблем українського суспільства.

Джерело: http://www.radaspilnot.org.ua/mizhnarodna-naukovo-praktichna-konferenciya-suchasni-metodi-likuvannya-v-klinichnij-onkologii/