Греція стає ближче

Наприкінці березня у Києві відкрилася міжнародна туристична виставка UITT «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм». Величезну увагу українців під час виставки привернув стенд Греції. В рамках виставки проводиться презентація і просування турів пропонованих грецькими туроператорами, готелів і Греції в цілому, як країни. Українці все більше починають освоювати закордонні тури, і Греція в цьому аспекті є безумовним лідером. Хороший клімат, багатовікова історія, прекрасна архітектура, єдність релігії і доступність цін робить Грецію оптимальним варіантом для сімейного відпочинку. Стенд Греції був представлений декількома десятками туристичних компаній і був створений під патронатом посольства Греції та Національною організацією туризму Греції.

(Зліва направо) – посол Греції Георгіос Пукамісас, Александрос Іконому (радник посла Греції з економічних питань),

Полікарпос Ефстатіу (директор Національної туристичної організації Греції)

Грецькі туристичні компанії активно розвивають мережу представництв в Україні, причому зацікавленість в туризмі є двосторонньою. Громадяни Греції з великою охотою відправляються в туристичні поїздки по Україні, але найбільш актуальним напрямком для туристів з Греції все ще залишається Київ.

За підсумками Виставки всіх бажаючих чекав грецький вечір, організований посольством Греції спільно з Національною організацією туризму Греції. Вечір супроводжувався традиційною їжею і колоритними національними танцями і неформальним спілкуванням.

За словами директора Національної туристичної організації Греції Полікарпоса Ефстатіу «У цьому році ми очікуємо значне зростання туристичного потоку з України до Греції, і навпаки. Консульство Греції активно сприяє наданню віз для громадян України. На даний момент консульство Греції в Києві надає готові візи через 48 годин після подачі документів. Ми так само розширюємо мережу візових центрів і вже на наступному тижні відкриваємо шостий візовий центр в місті Чернівці».

«Ми сподіваємося, що у зв’язку зі стабілізацією економічної ситуації у 2017 р. приріст збільшиться ще більше. Ми дотримуємося політики полегшеного візового режиму для українців, ми дуже сподіваємося, що вже влітку громадяни України, які мають біометричні паспорти, зможуть вільно переміщатися по території Євросоюзу і це також збільшить туристичний потік», – повідомив посол Греції в Україні пан Георгіос Пукамісас. Посол також зазначив, що для Греції є цікавою співпраця не тільки в туристичній сфері, але і в сферах транспорту та інфраструктурних проектів.

Також в заходах брав участь Президент Асоціації Грецьких Підприємців та Підприємств в Україні Пантелеймон Васильович Бумбурас. «Ми, грецькі підприємці, які проживають і працюють в Україні, докладемо всіх необхідних зусиль для розвитку туризму між Україною та Грецією. Крім того, що у обох країн є безліч місць, цікавих туристам, їх ще й об’єднує більш ніж тисячолітня історія і загальна релігія  – православ’я », – зазначив пан Бумбурас.

Джерело: http://interfax.com.ua/news/press-release/413021.html