Грецька поліція проти міжнародної мафії

Грецька поліція у взаємодії з французькою поліцією другий день проводить у Салоніках операцію проти міжнародного злочинного угруповання, заарештовано 14 осіб з так званої “грузинської мафії”, повідомляє місцеве видання voria.gr.

Масштабна поліцейська операція проходить відразу в декількох європейських містах, в Салоніках затримано 14 осіб.

Угруповання діяло по всій Європі, вона спеціалізувалася на крадіжках і крадіжках зі зломом. Десятки випадків крадіжок і пограбувань сталися в різних районах Міста.

Напередодні в районі Пілей в Салоніках відбулася перестрілка, яка, за даними ЗМІ, пов’язана з операцією. Вогонь по поліцейським відкрив підозрюваний, коли виявив за собою стеження.

Аналогічна операція проводиться у Франції.

Згідно з поліцейським джерел, серед арештованих знаходиться ватажок грузинської злочинної організації. Телеканалу Alpha називає затриманого “Эскобаром Європи”. Серед звинувачень – вбивства, наркотики, зброя, проституція, його розшукували Іспанія і Франція, у Греції він заарештований по французькому ордером, повідомляє телеканал. Видання Enikos повідомляє, що мова йде про 57-річному L. S., який був ватажком “грузинсько-російської мафії в Європі”. “Серед заарештованих є грузини, вірмени і росіяни”, — повідомляє видання.

Джерело: http://povin.com.ua/113073-18-04.html