Панайотіс Папуціс виступить із лекцією в Одесі

Одеська філія ГФК забезпечила участь Панайотіса Папуціса в освітній програмі ІV Міжнародного Фотофестивалю Odesa Photo Days 2018, виступивши  партнером.

В рамках Odesa Photo Days 2018, 27 квітня о 14:00 в філії ГФК фотограф і культурний менеджер з Греції, Панайотіс Папуціс, прочитає лекцію на тему: «Зміни в фотографії: критичні думки».

На лекції мова піде про те, як технологічні зміни впливають на фотоіндустрію. Разом з лектором ми проаналізуємо місце грецької фотографії в міжнародному контексті та визначальні риси її становлення. Також спробуємо окреслити еволюцію розвитку фотографії, сучасні тенденції та попит; дізнаємось про успішні європейські  фотофестивалі та критичні думки щодо їх майбутнього.

Панайотіс Папуціс народився у Яніні на заході Греції в 1981 році. Він вивчав бізнес-адміністрування в Технологічному інституті міста Серрес. Організував перший фестиваль грецької культури в Португалії, на якому презентували кінопроекції, фотографічні виставки, виставки живопису та книжковий ярмарок грецьких письменників. Панайотіс Папуціс навчається в аспірантурі з управління культурою в Грецькому відкритому університеті. Поєднання знань та досвіду, а також його любов до фотографії привели до того, що Папуціс заснував і очолив міжнародний фестиваль Photometria Photography. Як фотограф та менеджер культури, він організував численні культурні заходи та фотовиставки в Європі, був запрошений для перегляду портфоліо на кількох європейських фестивалях фотографії.