Українські красуні підкорюють сонячний Крит

У сонячній Греції стартувала підготовка до Grand Fashion Show Національного конкурсу краси і таланту “Королева України-2018”, фінал якого пройде в Києві 23 травня.

У місці, яке вважається колискою західної цивілізації, учасниці не просто повинні відпочити і набратися сил перед грандіозним шоу, а й показати себе у всій красі. У білосніжному фешенебельному готелі Aldemar Royal Mare, який став домівкою на тиждень для дівчат, вони повинні навчитися всім тонкощам макіяжу, дефіле, стилю від фахівців світового класу, показати свої таланти і, на радість відпочиваючих готелю, продефілювати в купальниках на вечірньому шоу.

ТОП-6 переможниць шоу отримають право представляти Україну на міжнародних конкурсах і боротися за звання кращої з світовими красунями.

У перший день 20 учасниць поділили на 3 групи і почалася активна підготовка, – фотосесія для випуску офіційного буклету. Дівчата постали в трьох образах – в купальниках, офіційної уніформи та #universalhedonism.

Крім відпочинку на узбережжі Середземного моря, дівчатам належить вчитися не тільки, як створити свій образ, а й як подати себе. Учасницям вже провели майстер-клас з краси. Тетяна Соломонова, бренд-технолог, провідний стиліст по волоссю конкурсу “Королева України” прочитала практичну лекцію по догляду за волоссям і розповіла про всі новинки, які застосовуються сьогодні фахівцями.

Ірина Копилова, майстер міжнародного класу, топ-стиліст конкурсу “Королева України” і Наталія Гурник, дворазовий чемпіон Харкова з макіяжу вчили дівчат правильно наносити макіяж. За словами судді міжнародних конкурсів, сьогодні в моді максимальна натуральність і не варто “спотворювати” себе “бойової розфарбуванням”.

Зараз головне завдання для учасниць – максимально засвоїти все, що їм кажуть фахівці і показати себе на вечорах дружби, шоу бікіні і т.д.

Джерело: https://www.obozrevatel.com/ukr/lady/beauty/koroleva-ukraini-2018-ukrainski-krasuni-pidkoryuyut-sonyachnij-krit.htm