Королева-2018: як українки в бікіні підкорили Грецію

На грецькому острові Крит триває підготовка до Grand Fashion Show Національного конкурсу краси і таланту “Королева України-2018”, фінал якого пройде в Києві 23 травня. 

Після перших фотосесій компанія TEZ TOUR Греція вирішила познайомити дівчат з історією Греції та організувала морську поїздку в ном Елунда і на острів Спіналонга. Учасниці мали чудову нагоду побачити красиві види острова і ознайомитися з давньою історією Еллади. “Обозреватель”, як головний медіа-партнер конкурсу, мав можливість відвідати ці місця разом з українськими красунями.

Згідно з інформацією істориків, ще в далекому 1526 році острів був примусово відділений від суші і там створена фортеця для захисту від постійних набігів піратів. За всю історію Спіналонги тут господарювали венеціанці, турки і греки. З 1903 по 1955 греки зігнали на острів кожного усіх прокажених і створили лепрозорій, таким чином вигнавши турків і перетворивши фортецю в останній притулок для смертельно хворих. Зараз це мысце – культурне надбання Греції і одне з головних місць відвідування туристів. Підійти сюди можна тільки на кораблику, на шляху якого відкриваються запаморочливі види на бухту Мірабелло. На берегах затоки розмістилися фешенебельні готелі і дачі знаменитостей. Тут ви не побачите білосніжні будинки Санторіні, але насолодитеся сповна будиночками, які, як ніби, складають одне ціле з ландшафтами бухти.

Учасниці конкурсу “Королева України-2018” не тільки захоплено слухали розповідь гіда, але і “підкорили” освіжаючі води Середземного моря. На тлі його бірюзи українські красуні в бікіні виглядали дуже привабливо.

Після денних активностей Олексій Лебедєв, піар-менеджер конкурсу краси Королева України, розповів дівчатам про тонкощі створення особистісного бренду і про всі важливі моменти роботи над собою. Якщо учасниці планують продовжувати роботу в модельному або шоу-бізнесі, вони повинні позбутися комплексів і найголовніше – повірити в свої сили.

Тетяна Малая, продюсер журналу Playboy, поділилася тонкощами роботи з брендами і менеджерами. Дівчата повинні розуміти всю серйозність і жорстокість світу краси, в якому вони прагнуть знайти своє місце.

Наступним етапом для дівчат стане Шоу талантів і вечір знайомства з Грецією. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті.

Джерело: https://www.obozrevatel.com/ukr/lady/beauty/koroleva-2018-yak-ukrainki-v-bikini-pidkorili-gretsiyu-eksklyuzivne-video.htm