Першотравень в Греції: по всій країні проходять акції протесту

Сьогодні в Греції святкують Першотравень, в цей день за традицією в країні проходять загальні страйки і демонстрації.

Так, по всій країні на площах і центральних вулицях будуть проходити різноманітні акції, концерти, заходи. При цьому сьогодні страйкують працівники портових служб, залізничники, водії тролейбусів і трамваїв.

Об 11:00 ранку в столиці на площі Клафмонос відбудеться масштабна акція протесту, яку організували найбільші профспілки країни ΓΣΕΕ, ΑΔΕΔΥ і ΕΚΑ. «Ми виступаємо за справедливу і стійку систему соціальної підтримки, гідні пенсії, допомоги, за повагу до демократичних інститутів і трудового права», – йдеться в повідомленні організаторів. До страйкарів приєднаються учасники народного руху «ПАМЕ».

У північній столиці місті Салоніки також будуть проходити акції протесту. Учасники зберуться о 10:30 ранку біля будівлі Центрального робочого центру, після чого присутні візьмуть участь в церемонії покладання квітів до монументу «Робітника».

Варто відзначити, що в Афінах сьогодні метро працюватиме лише до 18:00, поїзди будуть ходити до станції Дукісіс Плакентіас. Міські автобуси ходитимуть з 9:00 ранку до 21:00 вечора. При цьому поромне сполучення між островами і материковою Грецією перервано на 24 години.

 

Юлія Головань

Редактор: Олександра Цюпек

Джерело:

http://www.ukranorama.gr/ua/gretsiya/ostanni-novini/3207-pershotraven-v-gretsiji-po-vsij-krajini-prokhodyat-aktsiji-protestu-strajkue-gromadskij-transport