«Transcription Ensemble» виступить в Одесі

15 травня 2018 о 20:00 в Urban Music Hall (вул. Рішельєвська, 33) філія представляє Концерт музичного ансамблю з Греції «Transcription Ensemble» у складі фортепіанного тріо:

Христос Грібас (віолончель)
Нікос Зафранас (фортепіано)
Йоргос Канділідіс (скрипка)

Ансамбль було створено в 2007 році. Три успішних соліста належать до нової генерації грецьких музикантів, які здійснюють насичену творчу діяльність, даючи численні концерти (у тому числі і сольні) камерної музики в Греції, а також в Європі та Північній Америці. Багата творча діяльність членів ансамблю, в тому числі радіо- та телевізійних записів, доповнюється викладанням.

У програмі концерту твори Нікоса Скалкоттаса, Сергія Рахманінова, Янніса Константінідіса, Солона Міхайлідіса, Дмитра Шостаковича і Астора П’яццолли.

Вхід за запрошеннями, які можна отримати в філії ГФК за адресою Красний провулок, 20.

А 14 травня 2018 у приміщенні філії музиканти проведуть майстер-клас для бажаючих. Вхід вільний.

Концерт проводиться за підтримки Благодійної організації «Фонд Бумбураса».
 
Transcription Ensemble
Transcription Ensemble займає важливе місце в культурних заходах зі своїми виступами в Греції та за кордоном. Його виступи включають і співпрацю з Концертним Залом Салонік, Державним музеєм сучасного мистецтва та 48-м Фестивалем Дімітрія (2013) з використанням мультимедіа, де одночасно демонструвалися шедеври поезії, живопису та музики російського авангарду XX століття (у співпраці з Т. Кулієвою – читання та Анною Нечевко із Большого театру Росії (Москва) – пісні), представлення Concertino Мартіну з Державним Оркестром Салонік, під іменем Resident Ensemble в Концертному залі Салонік, використання живого звуку з концерту ансамбля у музичних вставках документального фільму «Крок вперед». Виступи в залах і закладах, таких як: сучасна галерея Тейт в Лондоні, Музей Рейна Софія в Мадриді, концертний зал в Афінах (2012, 2017), Центральний виставковий зал «Манеж» у Санкт-Петербурзі, Міжнародні музичні дні на Родосі, Міжнародний Фестиваль Класичної Музики Кіклад, Недільний ранок Державного Оркестру Салонік, Національна картинна галерея в циклі камерної музики Державного Оркестру Афін, Європейська мовна спілка, Міжнародна Конференція з Неврології в Авіньйоні (Франція) та ін. Завдяки своїй концертній діяльності ансамбль прагне поширювати багатий репертуар популярних творів у транскрипції для невеликого колективу, невідомих творів камерної музики, а також представляти відомі твори для невеликих ансамблів.

Христос Грібас (віолончель)
Народився в Салоніках. Розпочав заняття з віолончелі у Державній Консерваторії Салонік (клас Д. Патраса), продовжив у Берліні (Університет Мистецтв) та закінчив аспірантуру з камерної музики в  Folkwang Hochschule Essen (клас V. Mendelssohn). Був членом Оркестру молодих музикантів Рейну, Всесвітнього оркестру молодих музикантів та Оркестру молодих музикантів Європейського Союзу. Зайняв друге місце у Всегрецькому конкурсі молодих солістів (Волос 1997) і у Міжнародному конкурсі камерної музики ΗELEXPO-Міжнародної виставки Салонік (1998). Брав участь у якості соліста з Державним та Муніципальним Оркестром Салонік, Симфонічним Оркестром Волосу, Муніципальним Оркестром Слівена і Симфонічним Оркестром Софії. Зробив запис разом з Оркестром Грецького Радіомовлення. Паралельно продовжував освіту шляхом реалізації програм Посольства Греції в Німеччині і Секретаріату греків зарубіжжя для грецьких шкіл Німеччини. Отримав стипендію Олександри Тріаді Афінської асоціації друзів музики і Фонду «Олександр С. Онасіс». Є постійним членом Державного оркестру Салонік.

Нікос Зафранас (фортепіано)
Народився в Салоніках. Отримав диплом по класу фортепіано з відзнакою від Національної консерваторії Афін (клас Домни Евнухіду), продовжив навчання в Університеті Іллінойсу, США, (клас Айана Хобсона) і в Музичному Університеті Граца, Австрія, (клас W. Kamper), здобувши ступінь «Magister artium». Отримував відзнаки в конкурсах як у Греції, так і за її кордоном. Давав концерти, у тому числі і сольні, в Греції, Австрії, Німеччині, США, Іспанії, Італії, Канаді, Хорватії, Кіпрі, Великобританії, Південно-Африканській Республіці, Румунії, Росії, Словенії, Чехії та ін. Є одним із засновників ансамблю Piandaemonium. Записав сольні фортепіанні та камерні твори для телебачення та радіо, а також на CD. Працював музичним розробником для Styriarte (Австрія), Концертного Залу Салонік і Опери Салонік в багаточисленних оперних постановках. Є кандидатом наук Факультету Освіти Університету Брунеля в Лондоні та лектором Факультету Музики Університету ім. Аристотеля м. Салонік.

Йоргос Канділідіс (скрипка)
Народився в Казахстані в м. Балхаш. Розпочав займатись грою на скрипці у віці 6 років у Чимкенті, а потім в Державній Консерваторії Салонік отримав диплом з відзнакою (клас Даді Досіу). Продовжив навчання в Академії Алма-Ати (Казахстан) з Айман Мусаходжаєвою (викладач Академіі Чайковського, Москва), потім закінчив аспірантуру в Музичній Академії Тросінгену, Німеччина (клас Крістіана Остертага). У 1994 році виступав в якості соліста з Оркестром Державної Консерваторії Салонік в багатьох містах Греції та представляв Грецію на Міжнародному фестивалі Нові-Сад (Сербія). Займав посаду керівника Симфонічного Оркестру Муніципалітету Салонік і Грецької Камерати. Приймав участь у якості соліста з Муніципальним і Державним Оркестром Салонік, а також з Академічним Симфонічним Оркестром Софії. Працює викладачем в Музичному Коледжі Салонік та є постійним членом Державного Оркестру Салонік.

Джерело: http://hfcodessa.org/uk/2018/04/26/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%86%D0%B5%D1%80%D1%82-%D0%BC%D1%83%D0%B7%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%B1%D0%BB%D1%8E-transcription-ensemble/