20-ліття Еллінського братства «Енотіта». Вітаємо!

                                                                                      Голові Еллінського братства

                                                                                         «Енотіта»

                                                                                         ПЛЕЧАК Н.В., 

членам товариства. 

Шановна Ніно Володимирівно!

Дорогі друзі!

 

Від імені Ради Федерації грецьких товариств України щиро вітаємо Вас із 20-літтям Еллінського братства «Енотіта». Ювілей Вашого товариства – важлива подія у житті київських греків, особливий етап у літопису українського еллінізму. За минулі 20 років «Енотіта» стала справжньою родиною, своєрідним «маяком» для великої кількості греків. Можна вивчати мапу України за назвами населених пунктів, із яких походять члени «Енотіти». Товариство «Енотіта» в особі його будівничих – Ліпіріді Д.П. та інших сподвижників – створило у Києві творчу атмосферу, організувало величезну роботу, спрямовану на об’єднання грецької молоді, популяризацію грецької культури та мови.

Діяльність членів товариства націлена на вирішення різнопланових питань, серед яких на чільне місце завжди ставився комплекс проблем, пов’язаних із збереженням мов маріупольських греків – румейської та урумської. Члени «Енотіти» стали провідниками національних ідей, утверджують самобутність й національну свідомість нашого народу, зміцнюють авторитет греків в Україні.

Завдяки активній і плідній діяльності Вашого товариства, у Києві успішно розвиваються грецька освіта, культура, традиції, затверджується міжнаціональна стабільність і гармонія, греки все більше дорожать і пишаються своїм походженням, історією та досягненнями великих предків. Вам є ким пишатися, на кого рівнятися: греки «Енотіти» зробили значний внесок у розвиток науки, освіти, культури, виробництва, служать надійною ланкою в соціально-економічному і духовному житті міста.

У ювілейний рік життєдіяльності суспільства від душі бажаємо Вам більшої згуртованості, нових ефективних звершень у громадській роботі на благо греків, нев’янучого процвітання товариства, а всім поціновувачам грецької культури – міцного здоров’я, сімейного благополуччя, любові, миру, активної участі в житті «Енотіти». Нехай ніколи не вичерпаються Ваші патріотичні почуття і творчий потенціал і нехай, завдяки Вашій самовідданій праці, множаться у місті і країні краса, загальнолюдська доброта і радість, а Ваше життя від цього стає ще багатшим на щастя!

 

О.І.Проценко-Пічаджи,

голова Федерації грецьких товариств України