Запрошуємо на фестиваль «Перехрестя культур»!

Шановні друзі!

Маємо честь запросити Вас на Перший Відкритий Фестиваль національних меншин «Перехрестя культур», який відбудеться 17 лютого 2018 року у Маріуполі, у Палаці культури «Іскра». Початок о 12.00.

Організатором даного фестивалю виступила Асоціація національних меншин Донецької області «Співдружність».

У фестивалі візьмуть участь кращі грецькі, вірменські, болгарські, німецькі та азербайджанські творчі колективи Донеччини.

Даний фестиваль проводиться з метою популяризації самобутніх національних культур, що формують соціокультурний етнос Донеччини, збереження традицій та історичних коренів, пропаганди національного мистецтва та мистецтва національних меншин, що компактно проживають на території Донецької області.

Фестиваль ставить за основу відродити, розкрити глибинний характер культури нашого краю, яка увібрала в себе всі елементи культур, що формували історичний простір Донеччини.

Одним із основних завдань фестивалю є показ того, що в Україні вільно розвивається культура представників національних меншин, а також відродження та популяризація духовної спадщини нашого краю, особливо серед молоді, яка є основним носієм цього неоціненного скарбу.