У Мелітополі відбувся Турнір пам’яті К.М.Лухтури

10 лютого 2018 року було б велике свято в родині Лухтури, у рідних і близьких, його численних друзів. Звичайно, всі б зібралися у нашого друга Юрія Миколайовича Баляна в кафе «Джокер» і разом відсвяткували б ювілей Костянтина Миколайовича Лухтури, якому саме в цей виповнилося б 60 років.

Саме цими словами відкрив 9-й турнір пам’яті К.М. Лухтури з шашок та шахів голова товариства Валентин Макропуло.

У заході товариства і змаганнях з шашок взяла участь дочка Костянтина Миколайовича, Анна.

Звичайні організаційні питання. Жеребкування. За столами на ігрових дошках розгорнулася цікава спортивна боротьба. У змаганнях з шахів переможцем став ветеран товариства, член Ради Павло Шаповалов, який у напруженій боротьбі переграв заступника голови «Спілки краєзнавців Мелітопольщини» Сергія Хлопотова, в боротьбі за третє місце Андрій Мултих обіграв члена суспільства Євгена Янакова.

Не менш цікаво пройшли змагання з шашок. Серед учасників переможці та призери колишніх турнірів Яніс Чернікідіс, Єва Мултих, Аня Лухтура і інші. Турнір закінчився несподівано, сенсацією. 8-ми річний Арсеній Кольченко з сім’ї греків-переселенців з Донбасу обіграв всіх в «одні ворота» і став чемпіоном. У фіналі він переміг чемпіона минулих турнірів Янніса Чернікідіса, в боротьбі за третє місце Єва Мултих стала переможцем.

Переможці та призери нагороджені грамотами міського товариства греків.

Традиційно, за накритим столом учасники змагань вшанували пам’ять Костянтина Миколайовича, багато добрих слів було сказано на його адресу у виступах Тетяни Дюжікової, Олексія Мальцева та інших.