Одеські і американські греки планують спільний проект

Одеський меценат, Почесний Консул Греції в Україні Пантелеймон Бумбурас днями відвідав з дипломатичною місією Нью-Йорк (США).

Він виступив в якості гранд-маршала масштабного параду в центрі міста, приуроченному до Дня Незалежності Греції. Однак це не єдина мета візиту одеського бізнесмена до США.
Напередодні свята, Пантелеймон Бумбурас провів ряд офіційних зустрічей з американськими високопосадовцями, політиками, представниками духовенства та бізнесменами-мільярдерами. Серед них – Президент Федерації грецьких товариств Нью-Йорка Петрос Галатулас, губернатор Нью-Йорка Ендрю Куомо, мер Нью-Йорка Білл Де Блазіо, окружний прокурор округу Нассау Медлін Сінгас, архієпископ Американський Димитрій, американський мільярдер Джон Кациматідіс. Під час зустрічей йшлося про посилення зв’язків грецьких діаспор в різних країнах світу і створенні спільних проектів.

«За останні кілька місяців я двічі відвідав США. Всі зустрічі носили виключно офіційний характер і були спрямовані на зміцнення зв’язків між грецькими діаспорами в усіх куточках планети. Наше завдання – створювати великі проекти, впроваджувати нові навчально-освітні та культурні програми, а також допомагати своїм землякам. У нас є деякі плани, проте афішувати їх ми будемо трохи пізніше. Зазначу лише головне: масштабний грецький парад в центрі Нью-Йорка – яскравий приклад того, наскільки грецький народ згуртований», – зазначив Пантелеймон Бумбурас.

Джерело: https://www.facebook.com/boumbourasfoundation/posts/2068737703397076