Яка грецька богиня відповідає вашому знаку Зодіаку?

Поглянь яка грецька богиня оберігає твій знак Зодіаку:

Козеріг — Гестія.

Гестія — перша олімпійська богиня, вічно юна покровителька сімейного вогнища вогню. Між іншим, за Гестією сам Аполлон упадав, але отримав від воріт поворот, бо обітницю цнотливості — це вам не жарти: дала — тримай. Ось і Козероги такі ж: вся ця ваша любовна нісенітниця — справа хороша, звичайно, а про важливе хто буде думати? Пушкін? Ні, Козеріг буде думати!

Як Гестія, яка передала Прометея вогонь для нещасних смертних. Козероги спершу подбають про інших, а потім вже про себе, ну, так це виглядає з боку.

Насправді Козерогам не треба піклуватися про себе, тому що у них все в порядку. У сенсі, вони це і так роблять, просто ми не помічаємо.

І ось ще що: римляни називали Гестію Вістою. Жриці богині Вести, повинні були зберігати цноту — не вічно, а лише до кінця терміну служби. Але за це отримували солідні плюшки: звільнялися від влади батька, мали право розпоряджатися своїм майном, милувати злочинців і стратити неугодних.

Козероги погодилися б, не роздумуючи.

Водолій — Ника.

Ніка — богиня перемоги, символ щасливого результату. Ніка часто зображувалася крилатою або в позі швидкого руху над землею. Увага, питання: хто-небудь коли-небудь бачив Водолія, який тихо притулится в куточку і буде там смирно сидіти?

Ха, навіть якщо панночку-Водолія туди силоміць посадити, вона почне жестикулювати і говорити з такою швидкістю, що всі будуть впевнені: Водолій, як зазвичай, бігає по стелі, чому дивуватися?

Просто у Водоліїв невичерпний запас життєвої сили й оптимізму, так вже вони влаштовані.

І до речі, Водолії завжди перемагають. Без варіантів. Так що, якщо вам терміново потрібно виграти змагання з долею, моліться Ніке. У сенсі подружіться з Водолієм. Ніка — щедра богиня, їй для перемоги вас не шкода, у неї ще є.

Риби — Афродіта.

Немає жодних сумнівів у тому, що Афродіта народилася під знаком Риб. Тому що богиня кохання — це раз. Тому що богиня краси — це два. І ще тому, що знала толк в стражданнях.

Афродіта була закохана в красеня Адоніса, але нещасний, на жаль, загинув на полюванні. Афродіта не пережила горя і, розбігшись, стрибнула з Левкадської скелі в море. Ну, а чого б не стрибнути, якщо ти безсмертна, так? Якби Риби могли, вони б теж стрибали.

Втім, Риби і без цього вміють страждати так, що в оточуючих стискуються серця, і на очі навертаються сльози. Ах, як вона тонко відчуває, як красиво страждає! На цю вудку трапляються ті, хто встояв перед красою Риб або перед їх загадковістю.

Шансів немає ні у кого, в загальному. Добре, що Афродіта — добра богиня.

Овен — Афіна.

Афіна — сама, мабуть, шанована богиня. Афіна уособлює мудрість, покровителем науки і ремесел, мистецтва, знань і винахідливості. Але, взагалі-то, її основна спеціалізація — військова стратегія.

Афіна — єдина богиня, яка використовує чоловічі атрибути: лати, шолом і спис. Питається, навіщо грекам знадобилася богиня війни, у них же був Арес? А тому, що бог битв був вероломен і підступний і розв’язував війни заради самих війн.

Афіна ж протегувала тільки тій війні, що затівалася за необхідності. Це Овен, без сумніву. Дівчата-Овни теж не проти насадити неугодних на спис, але тільки за справу, а не тому, що настрій поганий. Просто так Овен хіба що щитом зверху розчавить — в науку. Правда, дехто й цього не витримують, ну і нехай відповзають, слабаки.

Культ богині війни — це не для сопляков, чи знаєте.

Телець — Деметра.

Деметра — богиня родючості та покровителька землеробства. Землеробство — тяжка праця, тому культ Деметри коротко можна описати так: зараз ми все ударно попрацюємо, а потім від душі угостимся, ніж послала богиня. Богиня зазвичай посилала не тільки їжу, але й вино. І побільше, побільше!

Немає жодних сумнівів, що Деметра — це Телець: мало хто вміє так цінувати прості радості типу смачної їжі, гарного вина і, до речі, чесної роботи.

Втім, не треба думати, що Деметра — безневинна покровителька праці і смачненького. Одного разу Аїд викрав її дочку Персефону, і таки що ви думаєте, вона зробила? Витягла паршивца з пекла і всыпала йому від душі. Так, що бідолаха погодився відпускати Персефону до матусі кожен рік, а сам забився назад у свій адочек і більше не відсвічував.

Тельці попереджають: так буде з кожним, хто посміє зачепити те, що Тельцям дорого. Будь ти хоч Аїд, хоч чорт лисий.

Близнюки — Іріда.

Іріда — вісниця богів, її завдання — розносити доручення по всьому світу: на землю, в морські глибини і навіть в царство мертвих.

Громовержець одного разу Іріду послав в Аїд, вручивши їй кубок. І що ви думаєте? Вона таки зачерпнула води з Стіксу і доставила на Олімп. Водичка, якщо пам’ятаєте, символізувала не тільки непорушність клятв, але і первісний жах.

Загалом, не рекомендуємо мити в Стіксі руки. А Іріді та це дарма, як Близнюкам. Близнюки здатні на неймовірні вчинки, але тільки з однією умовою: нехай буде дуже-дуже цікаво, ну будь ласка!

Близнюки — завзяті мандрівниці, тусовщиці і загальні приятельки. А ще Близнюкам дарма якісь надумані кордону. Іріда запросто влітала в покої Зевса, ось і дівчина-Близнюки познайомиться з президентом країни, якщо прийде їй таке полювання.

Тому що легкість і чарівність — ключі від усіх дверей. І у Близнюків.

Рак — Гея.

Гея — богиня землі, мати всього, що живе і росте на ній, а також мати Неба, Моря, титанів і гігантів. Загальна мати, коротше кажучи. Прямо як Рак. Раку тільки дай кого-небудь народити і виховати: і все, більше нічого не треба, відчепіться від Раку зі всякими дурницями, не бачите, людина справою зайнятий, а не цієї вашої дурницями!

Правда, Гею іноді називали Хтонией, а прикметник «хтонічний» уособлювало собою дику природну міць землі, і підземне царство теж, до речі. І це про Раків, без сумніву. Раки — еталонні матері, які, якщо що, кривдника своїх діточок закопають в саму хтонь. І до речі, «дитинко» — необов’язково дитина.

Всі, кого Раки люблять, — їх «діточки». Така натура.

Лев — Гера.

Гера — покровителька шлюбу, охороняє мати під час пологів, але про це ніхто не пам’ятає. Зате всі пам’ятають, що Гера — дружина самого Зевса, перша леді Олімпу.

Насправді третя, тому що до неї у Зевса вже було дві дружини, але хоч хто-небудь про них знає? Ні, звичайно. Гера, чиє ім’я перекладається як «пані», поряд з собою не терпіла ніяких суперниць. Натуральна Левиця: або вона буде першою і єдиною, або краще пошукає собі який-небудь інший Олімп.

Такого, втім, ніколи ще не траплялося, бо хто ж у здоровому глузді стане суперничати з Левицею? Дехто пробував змагатися з Герой, і знаєте, чим справа кінчилася? Правильно: «загалом, всі померли» ©.

Діва — Феміда.

Феміда, та сама дружина Зевса, про яку ніхто не пам’ятає. У сенсі ніхто не пам’ятає, що вона одружена з Громовержцем, а от про те, що вона богиня правосуддя, спробуй забудь!

Феміда — символ неупередженості і справедливості, а ще вона глас божий: волю Зевса озвучувала саме Феміда, щоб, значить, всякі слабаки не глухли від громового голосу верховного бога.

Смекаете? Якщо Діва щось говорить, її вустами глаголить істина. Якщо Діва говорить щось, що вам не подобається, вам доведеться це слухати, бо Діва не помиляється: їй нецікава ваша особистість, Діва оцінює факти.

Ваги — Персефона.

До Персефони, як відомо, сваталися самі завидні женихи Олімпу — Арес і Аполлон.

Але, судячи з усього, чарівна дочка Деметри народилася під знаком Терезів, тому що вибрати когось одного, вона так і не змогла, яка досада! Втім, особисте життя у неї все одно влаштувалася: красуню поцупив бог царства мертвих Аїд, і стали вони жити-поживати цілком собі щасливо.

Ідеальний варіант для Терезів: не треба нічого вирішувати, самі прийдуть і самі все вирішать! Правда, у матінки Персефони з зятем якось не склалося, тому молодим нав’язали шлюбний контракт: Персефона дві третини року живе на Олімпі, третину — в підземному світі.

Ваги, дай їм волю, теж так жили б: два варіанти, і обидва вірні — це ж персональний рай для Ваг. Особистий рай і особистий підземне пекло — все таке смачне!

Скорпіон — Геката.

Геката дарує мудрість у народних зборах, щастя на війні і багату здобич на полюванні. Все це вона робить тільки для відводу очей, зрозуміло, тому що взагалі-то вона богиня Пекла.

Геката навчає смертних чаклунства, повеліває відьмами та отруйними рослинами, а також тусується з мертвими душами на перехрестях. Загалом, щоб ви розуміли, Геката — та сама богиня, яку бояться навіть ті, хто називав Аїда земляним черв’яком.

Дізналися панночку-Скорпіона? Так, це вона.

У Скорпіона закохуються з першого погляду, а підійти бояться: чують шкірою, що в цьому тихому вирі водяться не тільки чорти, а дехто гірше. Скорпіона, втім, це не турбує: їй все одно будуть поклонятися, рано чи пізно, так чи інакше.

Сумніваєшся? Тоді знай, що, за однією з версій, знаменита Статуя свободи — це… так-Так, вірно! Це Геката. Шпичаста вінець носила саме вона. І ти ніколи не замислювалася, для чого символу свободи потрібен факел? Висвітлювати людям шлях? Ну так, вірно. Шлях у темряві, якої Геката велить.

Стрілець — Артеміда.

Артеміда — богиня полювання і покровителька всього живого. А ще вона страж жіночої цнотливості і помічниця породіль.

Але як? Як можна захищати абсолютно протилежним поняттям? А дуже просто. Подивіться на Стрільців: Стрільці настільки цільні натури, що поняття когнітивного дисонансу їм в принципі чуже.

Стрільці здатні прийняти і зрозуміти будь-яку ідею, будь-вірування та будь-яку точку зору. Це, до речі, не означає, що дівчина-Стрілець готова це все розділяти. У неї на будь-яке питання існує один універсальний відповідь: головне — вплутатися в заворушку, а там по ходу справи розберемося. Адже і розбирається ж, що дивно.

Більш того, протиборчі сторони вважають, що Стрілець цілком і повністю їх підтримує. На тому і примиряються в результаті, а Стрілець відправляється притягувати один до одного якісь інші протилежності.

Джерело: https://golosodesa.com.ua/iaka-grecka-boginia-vidpovidaie-vashomy-znaky-zodiaky/57513