Про відзначення Міжнародного дня рідної мови

ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» інформує про відзначення 21 лютого 2018 року Міжнародного дня рідної мови, який проводиться в Україні, починаючи з 2002 року.
Головною метою відзначення цього свята є зміцнення державотворчої функції української мови, мов корінних народів і національних меншин, що проживають на території України, взаємозбагачення їхніх національних культур, консолідація спільних зусиль у сфері відродження самобутніх традицій та звичаїв. 


Живильним джерелом розвитку етнічної самобутності є рідне слово і народні традиції. Саме в них народ загодовує свою історію, свій багатовіковий досвід, світоглядні ідеї і сподівання на щасливе і гідне майбутнє.
З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови рекомендуємо організувати та провести у закладах загальної середньої освіти фестивалі, конференції, семінари, круглі столи, відкриті уроки на тему «Рідна мова – безцінна й невичерпна духовна скарбниця народу», зустрічі з письменниками та акторами, активніше залучати учнів до участі у творчих диспутах, конкурсах, книжкових виставках, віртуальних подорожах та музичних виставах.
Принагідно інформуємо, що за ініціативи філій Інституту модернізації змісту освіти та за підтримки МОН України 21 лютого 2018 року ІМЗО організовує проведення «диктанту єдності» українською мовою та мовами національних меншин у закладах загальної середньої освіти.
Просимо сприяти проведенню заходу, а також висвітленню відзначення Міжнародного дня рідної мови у засобах масової інформації.
За додатковою інформацією звертатися до координаторів за тел. (044) 248 18 53 або електронною поштою menshina213@gmail.com.

Джерело: 

https://www.facebook.com/learning.languages.together/?hc_ref=ARQBQA17s6SkKClkq1BSg0aHo3TGud9DjufEmdSZi5zuaT9uyxRHKsOINnEj4oQFHa8