Вихованка клубу «Гефест» завоювала бронзу на чемпіонаті Європи

13-річна вихованка боксерського клубу «Гефест» Валерія Тельпис завоювала бронзу у своїй ваговій категорії на чемпіонаті Європи з боксу серед школярів і школярок віком до 15 років. Змагання проходять з 22 по 29 травня в болгарському місті Албена.

Керівник боксерського клубу «Гефест» Василіс Бумбурас, бронзова призерка чемпіонату Європи-2018 з боксу Валерія Тельпис, бронзовий призер чемпіонату світу Микола Буценко

Фінансову підтримку тренувального процесу спортсменки на зборах взяла на себе благодійна організація «Фонд Бумбураса».

Валерія Тельпис займається боксом 3 роки. Тренує одеситку Олександр Буняк. За кілька років спортсменка здобула перемогу в ряді турнірів, в тому числі і в чемпіонаті України.

«У нашому клубі тренуються не лише майбутні чемпіони, а й активні зірки українського боксу. Серед них – одесит Микола Буценко. Боксер виступає за збірну України, починаючи з 2010 року. Микола – наша гордість, переможець і призер першостей національного значення, двічі срібний призер чемпіонатів Європи, бронзовий призер чемпіонату світу, учасник літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро. У наших планах – розвивати бокс і ростити справжніх чемпіонів, які будуть прославляти Україну », – зазначив керівник боксерського клубу« Гефест »Василіс Бумбурас.

У планах керівництва клубу «Гефест» – безкоштовні тренування для дітей з вересня цього року.

Джерело: http://dumskaya.net/news/odessitka-zavoevala-bronzu-na-chempionate-evropy-086083/