В Афінах страйкують водії громадського транспорту

У грецькій столиці в четвер не працюють автобуси і тролейбуси через 24-годинний страйк водіїв, також очікуються перебої в роботі метро.

Про це повідомляє «Європейська правда».

Через страйк також не працюватиме автобусна лінія з та до аеропорту Афін.

Працівники приміської залізниці також взяли участь у страйку, через що потяги почали курсувати о 8 ранку замість звичної 5 ранку.

Очікуються також перебої в роботі метро, в тому числі і на лінії, що веде до аеропорту.

Страйк працівників громадського страйку проходить на наступний день після загального страйку, спрямованого проти заходів жорсткої економії.

Греція домовилася з міжнародними кредиторами на рівні експертів про надання подальшої фінансової підтримки у рамках Європейського стабілізаційного механізму (ESM). При цьому Афіни візьмуть на себе зобов’язання щодо продовження реформ – від Греції вимагають проведення ще понад 80 заходів.

Зокрема, Греція має намір почати втілювати новий перелік реформ «якомога швидше» – ще до 21 червня, коли відбудеться зустріч представників Єврозони у Люксембурзі. У відповідь Афіни повинні отримати до 12 мільярдів євро.

Починаючи з 2010 року, Греції було надано фінансову підтримку обсягом близько 260 мільярдів євро. Влітку добігає кінця третя програма, ухвалена в 2015 році.

Греція прагне отримати списання частини боргу і повноцінно повернутися на міжнародні фінансові ринки. Якщо так станеться, то починаючи з 20 серпня Афіни більше не повинні будуть дотримуватися режиму економії, якого від Греції вимагали міжнародні кредитори в рамках третього пакета допомоги і які спричинили велике обурення серед населення країни.

Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/05/31/v_afinah_straykuyut_vodii_gromadskogo_transportu_1335561