«Грецькі традиційні танці та пісні»

Своїми враженнями про концерт «Грецькі традиційні танці та пісні» поділилися пенсіонери, які стоять на обліку КУ «Територіальний центр соціального обслуговування і надання соціальних послуг» Приморського району м. Одеси, що відвідують «Університет третього віку», які на запрошення Одеської філії Грецького Фонду Культури побували на Концерті Ансамблю традиційного грецького танцю філії ГФК і отримали можливість познайомитися з грецькою культурою на прикладі танців і пісень. У концерті було представлено 20 танців регіонів Пелопоннес, Епір, Македонії, Киклад, Криту, а також попурі з різних танців Греції. А у виконанні солістки Одеської обласної філармонії, Лауреата міжнародних конкурсів Аглаї Поліхроніді прозвучали традиційні пісні Греції.

Богач Валентина Полікарпівна: «Концерт сподобався. Ми стежимо за Ансамблем грецького традиційного танцю і бачимо його розвиток. Радує, що там танцюють люди різного віку. Грецькі танці особливі: є бойові, рибальські, карнавальні, весільні. Греки відкриті і товариські. У танці передається настрій, є і любовні танці – в них немає відчуження та проблем статевого взаєморозуміння».
Дьякова Олена Анатоліївна: «Різноманіття культури Греції дивує, радує і дає можливість насититися енергією сонця, любові і радості представникам інших етносів. Танці різних регіонів Греції, представлені в концерті, відображають особливості цих регіонів, і кожен по-своєму гарний і цікавий. Пишність костюмів представляє квіткову феєрію. Пластика рук і особливий малюнок танцю ніг заворожують. Трепетне ставлення греків до своєї культури гідно поваги. Відкрийте програму концерту: «Цаконікос – цей танець включено до Національного реєстру нематеріальної культурної спадщини та був виконаний в програмі концерту саме тому, що 2018 рік оголошено Європейським Роком Культурної Спадщини, як кажуть, коментарі зайві».

 Джерело: http://odvestnik.com.ua/news/4110/