Хачеріді підписав контракт з ПАОКом

Після майже 10 років у “Динамо” гравець покидає клуб

Центральний захисник київського “Динамо” Євген Хачеріді підписав контракт з грецьким ПАОКом. Про це в Instagram-stories повідомив син власника грецького клубу Івана Саввіді Георгис. На одній з фотографій, супровід написом “Ласкаво просимо і удачі” українець підписує угоду. На іншій зображена футболка з його прізвищем і номером 34.

Як повідомив пызныше офіційний сайт клубу з Салонік, 30-річний футболіст уклав договір на три роки. Хачеріді перейшов в ПАОК на правах вільного агента, трудовий договір з “Динамо” завершиться в кінці червня.

Сам гравець звернувся до вболівальників “біло-блакитних”: “Говорити прощай або до побачення – це найскладніша справа. Я не виняток … У мене було достатньо часу за останні пару місяців побути на самоті і підготувати себе до цього моменту. Для мене, звичайного хлопця з Мелітополя, ці останні десять років були справжньою казкою, тепер я це розумію. Ти ніколи не зможеш забути команду, місто, де практично все в твоєму житті сталося вперше: любов, слава, гроші, сльози, ураження. я став тут чоловіком, я з твердою впевненістю кажу: вболівальники “Динамо “Київ – ви найкращі в світі! ви отпе чату, як і “Динамо”, в моєму ДНК. Я ніколи вас не забуду “, – цитує Хачеріді footballhub. Хачеріді грав за “Динамо” з липня 2009 року, провівши за “біло-синіх” 237 поєдинків і забивши 8 голів.

Нагадаємо, президенту ПАОКа Івану Саввіді заборонили протягом трьох років відвідувати футбольні матчі в Греції.
Повний текст читайте тут: https://www.rbc.ua/ukr/news/hacheridi-podpisal-kontrakt-paokom-1527762629.html