Іспити з новогрецької мови як іноземної у Маріуполі!

УВАГА!

15, 16 та 17 травня 2018 року Екзаменаційний центр міжнародної сертифікації знань з новогрецької мови Міністерства освіти, досліджень і релігії Греції у Маріупольському державному університеті запрошує до складання іспитів на отримання міжнародного сертифікату про рівень володіння новогрецькою мовою.

З 1999 року Центр грецької мови надає громадянам інших країн можливість отримати державний сертифікат про рівень володіння новогрецькою мовою у країні постійного проживання. Для тих, хто бажає навчатися в грецьких коледжах та вищих навчальних закладах, а також брати участь у європейських програмах підвищення кваліфікації, чи працювати в грецьких установах та компаніях в Україні, Греції чи інших країнах світу, наявність сертифікату є обов’язковою передумовою та перевагою.

Заяви на складання іспитів у Маріуполі приймаються на факультеті грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету з 1 лютого до 18 березня 2018 року за адресою: Маріуполь, проспект Будівельників 129, авдиторії 304 (деканат факультету), 310а (кафедра грецької філології та перекладу). Із собою необхідно мати копію закордонного паспорту або копію свідоцтва про народження (для неповнолітніх).

Телефони для довідок: 097-2627446, 050-4222428; 067-4996068.

Детальна інформація щодо сертифікату та іспитів на сайті Центру грецької мови:

http://www.greek-language.gr/certification/

Зверніть увагу:

  • Екзамен можуть складати всі бажаючі віком від 8 років, які володіють новогрецькою мовою.
  • Процедуру оцінювання знань, за результатами якої видається сертифікат відповідного рівня, здійснюють незалежні експерти Центру грецької мови Міністерства освіти, досліджень і релігії Греції.
  • Для всіх бажаючих на базі факультету грецької філології МДУ відбуватимуться підготовчі тренінги (за умов комплектування груп).
  • У 2018 році вартість складання екзамену в екзаменаційному центрі МДУ знижена у порівнянні з іншими центрами.

 

Детальна інформація за рівнями:

Α1

(початковий рівень для дітей віком

8-12 років)

Сертифікат є підтвердженням початкового рівня володіння

новогрецькою мовою в Греції, на Кіпрі та країнах Євросоюзу для

дітей віком 8-12 років.

Α1

(початковий рівень)

Сертифікат є підтвердженням початкового рівня володіння

новогрецькою мовою в Греції, на Кіпрі та країнах Євросоюзу для

іноземців віком від 12 років.

Екзамен проводитиметься у МДУ 15 травня 2018 р.
Α2  

(базовий

рівень)

Сертифікат є підтвердженням базового рівня володіння

новогрецькою мовою в Греції, на Кіпрі та країнах Євросоюзу.

Екзамен проводитиметься у МДУ 15 травня 2018 р.
Β1

(середній рівень)

Сертифікат є підтвердженням середнього рівня володіння новогрецькою мовою, дає право іноземцям навчатися у вищих навчальних закладах Греції та Кіпру та визнається на ринку праці цих країн.
Екзамен проводитиметься у МДУ 15 травня 2018 р.
 Β2

(високий рівень)

 

Сертифікат є підтвердженням високого рівня володіння новогрецькою мовою в Греції, на Кіпрі та країнах Євросоюзу і враховується при розгляді документів на отримання стипендій та грантів на навчання і дослідницьку діяльність фондів, державних установ, університетів та інших навчальних закладів у Греції та на Кіпрі.
Екзамен проводитиметься у МДУ 16 травня 2018 р.
 Γ1

(досконалий рівень)

 

Сертифікат є підтвердженням досконалого рівня володіння новогрецькою мовою в Греції, на Кіпрі та країнах Євросоюзу та дає право іноземцям, які отримують громадянство Європейського Союзу, претендувати на державні посади в Греції, включаючи освітні заклади всіх ступенів.
Екзамен проводитиметься у МДУ 16 травня 2018 р.
 Γ2

(компетентний рівень)

 

Сертифікат є підтвердженням компетентного рівня володіння новогрецькою мовою в Греції, на Кіпрі та країнах Євросоюзу, дає право іноземцям, які отримують громадянство Європейського Союзу, викладати новогрецьку мову в освітніх закладах всіх ступенів, претендувати на державні посади в державних закладах Греції.
Екзамен проводитиметься у МДУ 17 травня 2018 р.