На вихідні до Греції!

Куди полетіти на вихідні: сонячна Греція, білосніжні Афіни і зелені острови Еллади

Греція – це дивно тепла та гостинна країна, яка з перших же годин перебування в ній заворожує своєю неквапливістю, спокоєм і радістю. Залита сонцем і оспівана усіма грецькими поетами і письменниками, прекрасна Греція пропонує своїм гостям райські пейзажі магічних древніх островів, багатющу історію і давні храми – з яких, як здається, зараз вийдуть люди в білих одежах зустрічати світанок, піщані пляжі і кристально-чисте блакитне море. Українські Новини вирушили в подорож по Греції, щоб показати все найкраще, що тільки встигнемо побачити.

Білосніжні і залиті сонцем Афіни розкидаються до самого горизонту. У місті спеціально заборонена высокоповерхова забудова – так як головна визначна пам’ятка міста – древній афінський Акрополь, повинна бути видна з будь-якої точки міста. На вулицях афін городян і гостей радують стрункі ряди апельсинових дерев – і апельсини падають прямо в руки, тонкий цитрусовий запах, безліч відмінних кафе і ресторанів, відмінна транспортна система і чарівні заходи сонця над морем на будь-який з набережних міста.

Але місцеві жителі завжди говорять, що справжню Грецію можна відчути лише на островах. Наприклад, на магічному острові Егіна, який славиться своїми фісташкове дерево садами, затишними вуличками маленьких міст і вражаючими уяву краєвидами острова.

Джерело: https://ukranews.com/ua/news/566920-kudy-poletity-na-vykhidni-sonyachna-greciya-bilosnizhni-afiny-i-zeleni-ostrovy-ellady